Aktualijos

#MepaLietuva. Europos Sąjungos ženklai Viduklėje

„Europos Sąjungos ženklai Viduklėje“ tai tiriamojo projekto pavadinimas, kurį  atliko IIa klasės mokiniai. Jie tyrinėjo Viduklės miestelio pastatus,  viešąsias erdves ir domėjosi kur jų įrengimui ar atnaujinimui buvo pritrauktos ir panaudotos įvairių ES projektų lėšos. Projekte analizavo sritis į kurias daugiausiai investuota ES lėšų Lietuvoje ir Viduklėje.  

ES projektų lėšomis daugiausia sukurta ir atnaujinta viešoji infrastruktūra, kuri yra  patrauklesnė miestelio gyventojams ir svečiams, o tai prisidedama  prie miestelio investicinio patrauklumo didinimo ir socialinės atskirties mažinimo.

 
Ankstesni įrašai


Penktadienį įvyko 5b klasės (auklėtoja G. Tytmonienė) mokinių ir jų tėvelių vakaronė gimnazijoje. Bendras laisvalaikio organizavimas, siekiant klasės mikroklimato gerinimo, komandos subūrimo ir bendruomeniškumo puoselėjimo, yra klasės veiklos prioritetas. 

Gegužės 5 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinukų, priešmokyklinukų, pradinukų ir vyresniųjų gimnazistų grupė kartu su mokytojais vyko į Šiluvos gimnaziją. Vizito tikslas – įgyvendinti bendradarbiavimo projekto „Rieda mokslo banga – 2022!“ veiklas kartu su bendradarbiaujančia ugdymo įstaiga. Džiaugiamės, kad burtai lėmė, jog mes apsilankysime Šiluvoje. 

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame edukaciniame konkurse "Olympis 2022 – Pavasario sesija" ir gavo 5 medalius, 140 diplomų ir 58 padėkas.

Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Kad nekiltų grėsmių mokinių - eismo dalyvių sveikatai ar gyvybei, nebūtų sugadintos savos ar svetimos transporto priemonės, kad tėvai ar globėjai nebūtų nubausti už vaikų nepriežiūrą, Raseinių policijos komisariato bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė vedė mokymus 4a,b ir 7a klasių mokiniams, kaip saugiai važinėtis dviračiais ir paspirtukais.

Balandžio mėnesį pradinių klasių mokiniai Matematikos burbulą pūtė praktiškai pritaikydami matematikos žinias. Kavinėje skaičiavo pinigus ir svėrė maisto produktus. Gamindami velykines dekoracijas matavo, skaičiavo ir kirpo tikslias detales. Augino įvairius augalus. Juos stebėjo, matavo, lygino, braižė diagramas. Visi pradinukai nutarė, kad matematikos žinios labai daug kur reikalingos.