Aktualijos

Žvilgsnis į akordeono vidų

Penktadienį 1-4 klasių mokiniai pradėjo edukacine pamoka, ją organizavo Raseinių meno mokyklos akordeonistų kvartetas, kuriam vadovauja mokytojas Gražvydas Jegnoras. Kvartetas atliko keletą smagių kūrinių, pakviesdami mokinius kartu paploti, pajusti ritmą. O po to jau prasidėjo smagioji dalis, kai svečias, mokinių akyse, išardė akordeoną ir leido patyrinėti jo vidų, sužinoti, kam reikalingos dumplės, klaviatūra, kur yra bosai, kokį vaidmenį atlieka kiekviena, kad ir menka detalė. Mokiniai galėjo pasimatuoti „akordeoną“, pabandyti juo pagroti. Maža galimybė susipažinti su akordeono muzika, jo vidiniu pasauliu, galbūt kažkam bus startiniu laipteliu tapti Meno mokyklos akordeono klasės mokiniu. Labai džiaugiamės šia pamoka, taip pat džiaugiamės ir tuo, kad viena iš akordeonistų kvarteto - mūsų gimnazijos mokinė Monika Vaznytė. 
Ankstesni įrašai


Gegužės 12 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojų ir mokinių komanda mokslo bangą atrideno į mūsų gimnaziją. Šio vizito laukėme su nekantrumu, nes projektas išskirtinis tuo, kad programą rengia atvykstantys į svečius ir mes nežinojome, ko galime tikėtis. Šaltiniečiai organizavo smagų konkursą 7- 8 klasių mokiniams „Iš Lietuvos į pasaulį“. 

Gegužės12 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“, kuriame dalyvavo  komandos, sudarytos iš 4 dalyvių. 

Gegužės 11 d. vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų olimpiadų laimėtojų ir jų mokytojų pagerbimo šventė.   22 mokytojai ir 22 I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo šventėje. Didelis būrys, bet tai dar ne visi olimpiadininkai, vėliau bus pagerbti ir  1-8 klasių mokiniai. 

Gegužės-birželio mėnesiais penktokai gamtamokslinio ugdymo pamokose studijuoja temą „Kosmosas“. Todėl visai neatsitiktinai gegužės 10 d. 5a klasės pamokos persikėlė į Molėtų Etnokosmologijos muziejų ir Observatoriją, kurias vedė ilgai tyrinėję visatos paslaptis astrologai-mokslininkai.

Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas padėkojo abiturientei Monikai Selvenytei už puikius matematikos pasiekimus. Nuo šiol Monika galės pagilinti ir medicinos žinias skaitydama dovanotą Billo Brysono knygą „Kūnas“. Ačiū matematikos mokytojai Danutei Vykertaitei pasirūpinusiai, kad mokinės matematikos pasiekimai būtų įvertinti.