Aktualijos

Olimpiadininkų apdovanojimo šventė

Gegužės 11 d. vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų olimpiadų laimėtojų ir jų mokytojų pagerbimo šventė.   22 mokytojai ir 22 I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo šventėje. Didelis būrys, bet tai dar ne visi olimpiadininkai, vėliau bus pagerbti ir  1-8 klasių mokiniai. Raseinių rajono savivaldybės meras padėkojo ugdymo įstaigų vadovams už lyderystę, o mokiniams už aukštus pasiekimus, domėjimąsi kalbomis, istorija, matematika, chemija ir kitais dalykais. 
Ačiū mokytojams už pagalbą mokiniams, už tai, kad padedate atsiskleisti jų talentams, diegiate tikėjimą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Ačiū visiems mokiniams, kurie tai daro, visų pirma, dėl savęs ir savo ateities ir žinoma Jūs esate gimnazijos garbė.
Ankstesni įrašai


Gegužės-birželio mėnesiais penktokai gamtamokslinio ugdymo pamokose studijuoja temą „Kosmosas“. Todėl visai neatsitiktinai gegužės 10 d. 5a klasės pamokos persikėlė į Molėtų Etnokosmologijos muziejų ir Observatoriją, kurias vedė ilgai tyrinėję visatos paslaptis astrologai-mokslininkai.

Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas padėkojo abiturientei Monikai Selvenytei už puikius matematikos pasiekimus. Nuo šiol Monika galės pagilinti ir medicinos žinias skaitydama dovanotą Billo Brysono knygą „Kūnas“. Ačiū matematikos mokytojai Danutei Vykertaitei pasirūpinusiai, kad mokinės matematikos pasiekimai būtų įvertinti.

1a klasės mokiniai balandžio ir gegužės mėnesį tyrinėjo medžių pumpurus ir atrado, kad klevo pumpuruose slėpėsi žiedai. Nusiskynę po vieną pumpurą, žiedus nutarė padžiovinti ir net du kartus virė ir gėrė arbatą.

Pradinių klasių mokiniai  gegužės 9 d. į visas savo veiklas integravo MEPA temas: susipažino su Europos Parlamento nariais, išklausė L.Mažylio sveikinimą su Europos diena, atliko užduotis, dėliojo dėliones, diskutavo apie Lietuvos Europarlamentarus.  

Gegužės 9 dieną gimnazistai pradėjo nuo Europos egzamino. Mokiniams reikėjo atsakyti į klausimus apie Europos Sąjungos institucijas, kultūrų įvairovę, geografiją, istorija, bei apie šių metų aktualijas: Europos žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, jaunimo galimybes ir dalyvavimą demokratiniame gyvenime. Geriausiai pasisekė II klasės mokiniams. Vėliau gimnazistai dalyvavo „Aklame pasimatyme“, kur vyko pažintis su knyga, daiktu, žemėlapiu, fotografija, maistu, rūbu, programėle ir žinute. Mokiniai turėjo atrasti objektų ryšį su Europos Parlamentu bei parlamentarais.