Aktualijos

Nacionalinė teisės žinių olimpiada

Šių metų Nacionalinė teisės žinių olimpiados šūkis: „Konstitucija kiekvienam" akcentuoja jaunimo ryšį su teise, su Konstitucija. Išmanyti svarbiausią šalies įstatymą naudinga kiekvienam Lietuvos piliečiui. Žinios apie Konstituciją keičia mūsų gyvenimus. Jos padeda siekti visuomenės gerovės, bendro sutarimo, gerbti, ginti saugoti demokratines vertybes, savo ir kitų asmenų teises. Į finalą tarp geriausią šalies moksleivių, kurie išmano Konstituciją, pateko IIb kl. gimnazistė Neda Baukytė (mok. G. Tytmonienė). Finalas gegužės 20 d. Vilniuje. Linkime sėkmės!
Ankstesni įrašai


Antrus metus iš eilės gimnazijoje gaunamas finansavimas rengti tarptautinį projektą Holokausto tema. Šiais metais projektas „Comics that don’t laugh“, palies žydų tautos žmogaus teisių pažeidimai nacių valdymo metais. Istorijos pamokose (mok. G. Tytmonienė) bus kuriama komiksų knyga Holokausto tema, remiantis istoriniais šaltiniais, liudininkų atsiminimais.

Penktadienį 1-4 klasių mokiniai pradėjo edukacine pamoka, ją organizavo Raseinių meno mokyklos akordeonistų kvartetas, kuriam vadovauja mokytojas Gražvydas Jegnoras. Kvartetas atliko keletą smagių kūrinių, pakviesdami mokinius kartu paploti, pajusti ritmą.

Gegužės 12 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojų ir mokinių komanda mokslo bangą atrideno į mūsų gimnaziją. Šio vizito laukėme su nekantrumu, nes projektas išskirtinis tuo, kad programą rengia atvykstantys į svečius ir mes nežinojome, ko galime tikėtis. Šaltiniečiai organizavo smagų konkursą 7- 8 klasių mokiniams „Iš Lietuvos į pasaulį“. 

Gegužės12 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“, kuriame dalyvavo  komandos, sudarytos iš 4 dalyvių. 

Gegužės 11 d. vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų olimpiadų laimėtojų ir jų mokytojų pagerbimo šventė.   22 mokytojai ir 22 I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo šventėje. Didelis būrys, bet tai dar ne visi olimpiadininkai, vėliau bus pagerbti ir  1-8 klasių mokiniai.