Aktualijos

Ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“

Gegužės12 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“, kuriame dalyvavo  komandos, sudarytos iš 4 dalyvių. 
Konkurso tikslas skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius, atliekant užduotis, pritaikyti  įgytas ekonomikos žinias kasdieniniame gyvenime. Renginyje mokiniai sprendė teorines užduotis, vyko lyderio konkursas ir iš pateiktų medžiagų kūrė naujadaiktį  bei jo reklamą. 
Konkurse dalyvavo gimnazijos komanda, kurią sudarė  IIab klasių gimnazistai Neda Baukytė, Monika Vaznytė, Austėja Norkutė ir Vytautas Trumpius.
Mūsų gimnazijos komandai geriausiai sekėsi kūrybinėje užduotyje, jie  sukūrė išskirtinio modelio rankinę su integruota pinigine BAMT, bei išradingoje reklamoje pristatė produktą. Šioje užduotyje vidukliškiai buvo įvertinti aukščiausiais taškais. Atlikdami kitas užduotis, mokiniai taip pat sumaniai pritaikė turimas ekonomikos ir verslumo žinias ir konkurse užėmė II vietą.
Ankstesni įrašai


Gegužės 11 d. vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų olimpiadų laimėtojų ir jų mokytojų pagerbimo šventė.   22 mokytojai ir 22 I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo šventėje. Didelis būrys, bet tai dar ne visi olimpiadininkai, vėliau bus pagerbti ir  1-8 klasių mokiniai. 

Gegužės-birželio mėnesiais penktokai gamtamokslinio ugdymo pamokose studijuoja temą „Kosmosas“. Todėl visai neatsitiktinai gegužės 10 d. 5a klasės pamokos persikėlė į Molėtų Etnokosmologijos muziejų ir Observatoriją, kurias vedė ilgai tyrinėję visatos paslaptis astrologai-mokslininkai.

Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas padėkojo abiturientei Monikai Selvenytei už puikius matematikos pasiekimus. Nuo šiol Monika galės pagilinti ir medicinos žinias skaitydama dovanotą Billo Brysono knygą „Kūnas“. Ačiū matematikos mokytojai Danutei Vykertaitei pasirūpinusiai, kad mokinės matematikos pasiekimai būtų įvertinti.

1a klasės mokiniai balandžio ir gegužės mėnesį tyrinėjo medžių pumpurus ir atrado, kad klevo pumpuruose slėpėsi žiedai. Nusiskynę po vieną pumpurą, žiedus nutarė padžiovinti ir net du kartus virė ir gėrė arbatą.

Pradinių klasių mokiniai  gegužės 9 d. į visas savo veiklas integravo MEPA temas: susipažino su Europos Parlamento nariais, išklausė L.Mažylio sveikinimą su Europos diena, atliko užduotis, dėliojo dėliones, diskutavo apie Lietuvos Europarlamentarus.