Aktualijos

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija įvertinta tarptautiniu STEM mokyklos ženkleliu

Mūsų gimnazija, būdama Lietuvos STEM mokyklų tinklo nare, 2021 m. gruodžio mėn. savo veiklą įsivertino tarptautiniame STEM ženklo portale „STEM School Label“. Turėjome susikurti savo STEM mokyklos profilį STEM mokyklos ženklo portale, susipažinti su kriterijais, kuriais apibūdinama STEM mokykla ir STEM veiklas įsivertinti pagal platformoje pateiktus kriterijus: mokyklos infrastruktūra, vadovavimas mokyklai ir mokyklos kultūra, ryšiai, darbuotojų profesinis tobulėjimas, ugdymo programų pritaikymas, mokymas, vertinimas.  STEM mokyklos ženklo portale viešinome gimnazijos patirties įrodymus ir atvejų analizes, turėjome pateikti mokykloje vykdomų STEAM veiklų pavyzdžių, kurie buvo vertinami, kaip įdomūs ir naudingi, jie taip pat buvo viešai skelbiami kitiems "STEM School Label" platformos nariams. Taip tapome pasiruošę įsivertinimui.

Sulaukėme ir vertinimo –  mūsų gimnazijai suteiktas kompetentingas „STEM School Label“ mokyklos ženklas! Šis STEM mokyklos kokybės ženklas – STEAM veiklos gimnazijoje įvertinimas. Gautas ženklas įpareigoja organizuoti veiklas, skatinančias domėjimąsi STEM mokslais, mokyti(s) aktyviai bendradarbiaujant, dirbant grupėse, sprendžiant realias gyvenimo problemas, eksperimentuojant, lankantis netradicinėse aplinkose.

Kokybės ženklas mokyklai suteiktas Briuselio „STEM School Label“ platformos. 

  

 
Ankstesni įrašai


Sausio 6 dieną gimnazijoje, nuotoliniu būdu, buvo organizuojama tradicinė Tėvų diena. Jos metu vyko individualūs mokinio, mokinio tėvų ir mokytojų susistikimai, kurių metu aptartos 2021-2022 m. m. sėkmės, problemos ir sunkumai. 

Lapkričio mėnesį startavo konkursas I-IV klasių mokiniams „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). 

Gimnazija pripažinta Europos skaitmenine mokykla bei suteiktas mentorystės ženklas! Šis įvertinimas pasiektas gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybiškumo,  bendradarbiavimo, naudojamų šiuolaikinių priemonių ir siekimo kuo geresnių rezultatų dėka!

 

Visą gruodžio mėnesį šventiškai nusiteikęs Matematikos burbulas šėlo tarp PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių. Ruošiantis Kalėdų šventėms ir puošiant aplinkas buvo smagu ir įdomu pasikartoti, sužinoti, kurti, žaisti, įgyti naujų patirčių mokantis kartu su geometriniais kūnais ir geometrinėmis figūromis. 

Projektas „SELFIE – Digital Schools Awards“ yra HP vadovaujama švietimo iniciatyva, kuria siekiama remti, skatinti ir pripažinti mokyklų naudojimąsi technologijomis. Programos unikalumas – tai viešojo sektoriaus, mokyklų ir technologijų įmonių bendradarbiavimas.