Aktualijos

Tradicinė Tėvų diena įvyko!

Sausio 6 dieną gimnazijoje, nuotoliniu būdu, buvo organizuojama tradicinė Tėvų diena. Jos metu vyko individualūs mokinio, mokinio tėvų ir mokytojų susistikimai, kurių metu aptartos 2021-2022 m. m. sėkmės, problemos ir sunkumai. Konstruktyvių pokalbių metu tėveliai ir mokytojai išsakė savo pastebėjimus, priėmė susitarimus dėl tolimesnio mokymosi, bendradarbiavimo, mokymosi pasiekimų gerinimo. Šiemet, organziuojant susitikimus, poreikį susitikti su tam tikrais mokytojais pirmiausiai išreiškė tėvai, o vėliau jau mokytojai, savo ruožtu, pakvietė į susitikimus tuos, kuriuos reikia paskatinti, padrąsinti, aptarti mokymosi poreikius ir galimybes. Tačiau, kas bebūtų susitikimo iniciatorius lūkestis visų vienas - gera mokinio savijauta ir gebėjimus atitinkantys mokymosi pasiekimai. 
Ankstesni įrašai


Lapkričio mėnesį startavo konkursas I-IV klasių mokiniams „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). 

Gimnazija pripažinta Europos skaitmenine mokykla bei suteiktas mentorystės ženklas! Šis įvertinimas pasiektas gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybiškumo,  bendradarbiavimo, naudojamų šiuolaikinių priemonių ir siekimo kuo geresnių rezultatų dėka!

 

Visą gruodžio mėnesį šventiškai nusiteikęs Matematikos burbulas šėlo tarp PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių. Ruošiantis Kalėdų šventėms ir puošiant aplinkas buvo smagu ir įdomu pasikartoti, sužinoti, kurti, žaisti, įgyti naujų patirčių mokantis kartu su geometriniais kūnais ir geometrinėmis figūromis. 

Projektas „SELFIE – Digital Schools Awards“ yra HP vadovaujama švietimo iniciatyva, kuria siekiama remti, skatinti ir pripažinti mokyklų naudojimąsi technologijomis. Programos unikalumas – tai viešojo sektoriaus, mokyklų ir technologijų įmonių bendradarbiavimas.

Gruodžio 27 d. trys gimnazijos mokytojos vedė mokymus „Personalizuotas ugdymas SUP mokiniams“ Šiluvos gimnazijos mokytojams pagal ilgalaikę programą „Mokinių/vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymas (Šiluva)“.