Aktualijos

Šventinis Matematikos burbulas PUG ir pradinėse klasėse

Visą gruodžio mėnesį šventiškai nusiteikęs Matematikos burbulas šėlo tarp PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių. Ruošiantis Kalėdų šventėms ir puošiant aplinkas buvo smagu ir įdomu pasikartoti, sužinoti, kurti, žaisti, įgyti naujų patirčių mokantis kartu su geometriniais kūnais ir geometrinėmis figūromis. PUG vaikai brėžė apskritimus, lankstė bei gamino snaiges, kuriuose buvo daug mažų trikampių. Pradinukai ieškojo geometrinių kūnų aplinkoje - iš rutulio formos žaisliukų pasipuošė Kalėdų eglutes, maiste – aptarė obuolio reikšmę ir naudą; iš Kūčiukų dėliojo įvairias geometrines figūras, per fizinio ugdymo pamoką mankštinosi, grupėse sudarydami trikampius, STEAM koridoriuje konstravo geometrinius kūnus ir figūras, iš popieriaus kirpo geometrines figūras ir kūrė Kalėdinius atvirukus. Ketvirtokai priėmė net inžinerijos iššūkį – sukūrė 3D eglutę. Vykdant Matematikos burbulo veiklas visiems buvo smagu laukti švenčių.

 
Ankstesni įrašai


Projektas „SELFIE – Digital Schools Awards“ yra HP vadovaujama švietimo iniciatyva, kuria siekiama remti, skatinti ir pripažinti mokyklų naudojimąsi technologijomis. Programos unikalumas – tai viešojo sektoriaus, mokyklų ir technologijų įmonių bendradarbiavimas.

Gruodžio 27 d. trys gimnazijos mokytojos vedė mokymus „Personalizuotas ugdymas SUP mokiniams“ Šiluvos gimnazijos mokytojams pagal ilgalaikę programą „Mokinių/vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymas (Šiluva)“. 

Spindinčios ikimokyklinukų akys išduoda, kaip nekantriai jie laukia į svečius vis užsakančios „Matematikos burbulo“ komandos. Gruodžio 21 dieną „Boružiukų“ grupės vaikai su formų ieškikliais aptiko įvairių formų daiktų, įveikė užduotis figūrų takeliuose, skaičiavo, žaidė linksmąjį traukinuką.

Veiklos, kurios vienija, pačios įdomiausios ir naudingiausios. Susikaupti, nurimti, darbuotis kantriai, siekti tikslo, bendradarbiauti, kurti, konstruoti, kalbėtis tarpusavyje, išlaikyti gerą nuotaiką - šiandien vertingiausi bendravimo būdai. 

Gražios tradicijos turi tęsinį. Pernai gimnazija Raseinių pagalbos šeimai namams švenčių proga dovanojo Kalėdinę uogienę. Šiemet dovana – Kalėdinis buljonas. Mokinių savivalda, kartu su gimnazijos tėvų komitetu organizavo akciją gyvenimo prieskonių tema, siekiant ugdyti ir puoselėti bendruomenės vertybes.