Aktualijos

#STEAM. Gimnazija STEAM mokyklų tinkle!

Šiandien gimnaziją pasiekė dar viena puiki žinia. STEAM veiklų koordinatorė gimnazijoje, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė iš Nacionalinės švietimo agentūros gavo trumpą, bet labai svarbų laišką. 

Laba diena,

sveikinu su Jūsų STEM veiklos įvertinimu STEM School Label portale ir prisijungimu prie STEAM tinklo!

https://duomenys.ugdome.lt/?/mm/dry/med=38/682

https://duomenys.ugdome.lt/?/mm/dry/med=38/682/1158

 
Ankstesni įrašai


<

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vyresnioji mokytoja Jolita Piatkienė įvykdė „eTwinning“ projektą STEAM tema „STEAM ruduo“. Projektas grįstas šiuolaikiniu, novatorišku bei kūrybišku STEAM ugdymo filosofijos taikymu. Projekto „STEAM ruduo“ metu ikimokyklinukams buvo sudaryta galimybė aktyviai tyrinėti, kurti, įgyti matematinių žinių. 

Akcija „Knygų Kalėdos“ startavo prieš 11 metų. Per tuos metus bibliotekoms padovanota tūkstančiai knygų. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka prie akcijos prisijungė nuo pat pirmųjų metų. Per tuos metus „Knygų Kalėdos“ tarsi tapo neatskiriama didžiausios metų šventės dalimi. Smagu, kad gerokai iki akcijos pradžios  VSSG bibliotekos skaitytojai pradeda domėtis, kada ir kaip vyks „Knygų Kalėdos“.

Sausio 17 dieną gimnazijoje įvyko metodinė diena „Virtualios aplinkos šiuolaikinėje pamokoje“. Visi sutinka, kad šiuolaikinė pamoka jau neįsivaizduojama be skaitmeninių technologijų, virtualių aplinkų ir įvairių programėlių, kurios pamoką praturtina, daro patrauklesne mokiniams, palengvina žinių patikrinimą, vertinimą ir įsivertinimą. 

„Boružiukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis Reda Blinkiene ir Laima Sadauskiene labai džiaugiasi prisijungę prie Tarptautinio projekto ,,Kartu paskaitykim knygelę". 

Paukštelių globa žiemą – tai ne vien malonumas jaustis atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau padėti pažinti vaikams mūsų krašte žiemoti pasiliekančius paukščius, mokinti juos gerumo, atsakingumo. Papildomas paukščių lesinimas jiems išsigelbėjimas, o vaikams – malonus rūpestis.