Aktualijos

Konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ rezultatai

Lapkričio mėnesį startavo konkursas I-IV klasių mokiniams „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). 
Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. Konkurso metu mokiniai turėjo atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti testą ir kartu su bendraklasiais atlikti praktinį-kūrybinį darbą.
Konkurse dalyvavo IIa klasės mokiniai. Jie išsprendė konkurso testą, buvo įvertinti garbingais skaitmeniniais ženkliukais, kurie įrodo, jog esi sąžiningos ir skaidrios visuomenės narys! Užsiregistravusi klasė atliko praktinį-kūrybinį darbą, atsakydama į klausimus: Kas yra sąžiningumas? Ką aš ar mes kartu galime padaryti, kad mūsų bendruomenėje būtų daugiau skaidrumo ir atsakingumo? Kaip tai pakeistų situaciją?
Gruodžio pradžioje buvo paskelbti nugalėtojai. Nominacijų nugalėtojais netapome, bet tarpušventyje sulaukėme dovanų iš konkurso rengėjų – padėkos raštą ir konkurso ženklelius kiekvienam sprendusiam testo užduotis. 

 
Ankstesni įrašai


Gimnazija pripažinta Europos skaitmenine mokykla bei suteiktas mentorystės ženklas! Šis įvertinimas pasiektas gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybiškumo,  bendradarbiavimo, naudojamų šiuolaikinių priemonių ir siekimo kuo geresnių rezultatų dėka!

 

Visą gruodžio mėnesį šventiškai nusiteikęs Matematikos burbulas šėlo tarp PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių. Ruošiantis Kalėdų šventėms ir puošiant aplinkas buvo smagu ir įdomu pasikartoti, sužinoti, kurti, žaisti, įgyti naujų patirčių mokantis kartu su geometriniais kūnais ir geometrinėmis figūromis. 

Projektas „SELFIE – Digital Schools Awards“ yra HP vadovaujama švietimo iniciatyva, kuria siekiama remti, skatinti ir pripažinti mokyklų naudojimąsi technologijomis. Programos unikalumas – tai viešojo sektoriaus, mokyklų ir technologijų įmonių bendradarbiavimas.

Gruodžio 27 d. trys gimnazijos mokytojos vedė mokymus „Personalizuotas ugdymas SUP mokiniams“ Šiluvos gimnazijos mokytojams pagal ilgalaikę programą „Mokinių/vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymas (Šiluva)“. 

Spindinčios ikimokyklinukų akys išduoda, kaip nekantriai jie laukia į svečius vis užsakančios „Matematikos burbulo“ komandos. Gruodžio 21 dieną „Boružiukų“ grupės vaikai su formų ieškikliais aptiko įvairių formų daiktų, įveikė užduotis figūrų takeliuose, skaičiavo, žaidė linksmąjį traukinuką.