Aktualijos

„Atmintis gyva, nes liudija“, 2022

Sausio 13 d., ketvirtadienį, 8 val. jau keturioliktą kartą 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Kartu su visa Lietuva prie šios iniciatyvos kasmet prisijungia ir gimnazija. Languose dešimčiai minučių uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes, sugiedojome Lieuvos Respublikos himną, tylos minute pagerbėme žuvusius už Lietuvos laisvę.
Ankstesni įrašai


Mūsų gimnazija, būdama Lietuvos STEM mokyklų tinklo nare, 2021 m. gruodžio mėn. savo veiklą įsivertino tarptautiniame STEM ženklo portale „STEM School Label“. Turėjome susikurti savo STEM mokyklos profilį STEM mokyklos ženklo portale, susipažinti su kriterijais, kuriais apibūdinama STEM mokykla ir STEM veiklas įsivertinti pagal platformoje pateiktus kriterijus: 

Sausio 6 dieną gimnazijoje, nuotoliniu būdu, buvo organizuojama tradicinė Tėvų diena. Jos metu vyko individualūs mokinio, mokinio tėvų ir mokytojų susistikimai, kurių metu aptartos 2021-2022 m. m. sėkmės, problemos ir sunkumai. 

Lapkričio mėnesį startavo konkursas I-IV klasių mokiniams „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). 

Gimnazija pripažinta Europos skaitmenine mokykla bei suteiktas mentorystės ženklas! Šis įvertinimas pasiektas gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybiškumo,  bendradarbiavimo, naudojamų šiuolaikinių priemonių ir siekimo kuo geresnių rezultatų dėka!

 

Visą gruodžio mėnesį šventiškai nusiteikęs Matematikos burbulas šėlo tarp PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių. Ruošiantis Kalėdų šventėms ir puošiant aplinkas buvo smagu ir įdomu pasikartoti, sužinoti, kurti, žaisti, įgyti naujų patirčių mokantis kartu su geometriniais kūnais ir geometrinėmis figūromis.