Aktualijos

„Šlapias“ lapkričio Matematinis burbulas

Baigėsi dar vienas „Matematinio burbulo“ veiklų mėnuo. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučius aplankė matematikos burbulai ir paštininkė. Ji atnešė laišką su linksmomis matematinėmis - muzikinėmis užduotimis. Vaikai dėliojo geometrinių figūrų, skaičių, žaisliukų dėliones. Mažieji skaičiavo, mokėsi skirti kietus ir minkštus žaislus, žaidė su spalvotais balionėliais. Didieji grupelėse atliko linksmas muzikines - matematines užduotėles, dainuodami ir šokdami spalvotais mediniais kamuoliukais spalvino traukinio vagonus, dovanotomis liniuotėmis matavo savo ir draugų delniukus, pėdutes, ausytes. Džiaugėsi dovanomis.

Pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai gilinosi į statistikos vingrybes. PUG vaikai skaičiavo žaislus ir pildė lenteles, pirmokai domėjosi sveikais produktais ir piešė sveikų produktų ,,picas“, antrokai aiškinosi, kuri pamoka labiausiai patinka, 3a klasės mokiniai atliko apklausą apie profesijas, 4b - išsiaiškino kas ir kiek turi brolių ir sesių, 4a - tyrė, kokia laisvalaikio veikla labiausiai patinka. 3b klasės mokiniai apklausė visus pradinukus apie pusryčiams pasirenkamus produktus, ar visada jie valgo pusryčius. Nubraižė diagramą ir padarė išvadas. Su išvadomis supažindino visas pradinių klasių mokytojas.

Vyresniųjų klasių mokiniai gilino žinias pagal paskelbtas mėnesio temas: reiškinių pertvarkymas ir atskliaudimas, nelygybės, plotai. Iš šių temų rašė ir atsiskaitomuosius darbus. Taip pat daug mokinių dalyvavo Olympio konkurse. Mokytojos vedė integruotą matematikos ir informacinių technologijų pamoką.

Nusiridenęs per pažliugusią žemę, nukritusius lapus Matematikos burbulas pasiekė žiemos gruodą ir pažadėjo, kad bus stiprus ir kietas it sniego gniūžtė!

 
Ankstesni įrašai


2021-11-26, mūsų gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę stebėti VDU organizuotą mokslinių paskaitų ciklą. Dalyvavo Ib ir 6a klasės, pasirinkusios išklausyti paskaitą „Vakcina nuo vėžio-ar tai įmanoma?“ (lektorė VDU doktorantė Neringa Barauskaitė).

Artėjant gražiausioms šventėms, pirmoji ponia Diana Nausėdienė kvietė Lietuvą  įsitraukti į  kalėdinę akciją „Baltasis paukštis“. Paukštis pasirinktas kaip Vienybės ir Meilės simbolis. Laukiama suskrendančių paukštelių iš užsienio, iš visų regionų, iš mokyklų, seniūnijų, šeimų...

Lapkričio 25 d. IIIa klasės mokiniai žiūrėjo filmą „Gauja“. Virtualia kino klase virto gimnazijos tylos kambarys. Po filmo vykęs aptarimas palietė svarbias gyvenimo temas: Kaip pritapti, jei esi naujokas? Patyčios žodinės, fizinės, elektroninės. Paauglystė ir drąsa save pažinti. Romantiški paauglių santykiai.

Lapkričio 23 d. mūsų gimnazijos 4a ir b klasių mokinių komandos dalyvavo nuotoliniame anglų kalbos konkurse „Fun Tasks“, kurį organizavo Ariogalos gimnazijos mokytojos. Konkurso dalyvius  pasveikino Ariogalos gimnazijos direktorius, palinkėjo gerų įspūdžių. Po sveikinimo žodžių mokiniai kibo į darbus. Konkursą sudarė kelios dalys: komandų prisistatymas, užduočių atlikimas kompiuterių pagalba, bei spėjimai, kas yra maišeliuose.

Lapkričio 23-oji Lietuvos kariuomenės diena  ir 103-osios kariuomenės atkūrimo metinės. Ta proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje jaunieji šauliai vedė pamokėles mažiesiems savo draugams - pradinukams.