Aktualijos

Akcija „Kalėdinis buljonas“

Gražios tradicijos turi tęsinį. Pernai gimnazija Raseinių pagalbos šeimai namams švenčių proga dovanojo Kalėdinę uogienę. Šiemet dovana – Kalėdinis buljonas. Mokinių savivalda, kartu su gimnazijos tėvų komitetu organizavo akciją gyvenimo prieskonių tema, siekiant ugdyti ir puoselėti bendruomenės vertybes. Maži darbai – tai dideli darbai. Pagarba, supratimas ir palaikymas yra vienos svarbiausių žmogaus ir piliečio vertybių. AČIŪ visai gimnazijos bendruomenei –  vaikams, mokiniams, tėvams, mokytojams ir kitiems bendruomenės nariams, kurie prisidėjo ne tik buljonu, bet ir megztomis kojinėmis bei kitomis staigmenomis. Visos dovanos atvira širdimi iškeliavo į vaikų globos namus. Stebuklus kuriame patys!
Ankstesni įrašai


Gruodžio 21 d. vyko respublikinė nuotolinė konferencija, skirta istorijos mokytojams, kurią organizavo „Akademija MOKOSI mokytojai“. Istorijos mokytoja metodininkė G. Tytmonienė skaitė pranešimą ir dalinosi gerosios patirties pavyzdžiais, pamokoje naudojant komiksus. Neįprastas darbo metodas klausytojus nustebino ir sudomino. 

Nuo 2019 metų gimnazijoje įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Plaukime kartu“. Projektas skirtas 4-6 klasių mokiniams . Jaunieji gimnazijos nariai vyksta į baseiną, kur profesionalūs treneriai moko plaukimo paslapčių.

5-8 kl. mokiniai dalyvavo kalėdinėje edukacijoje, kurią vedė Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė M. Petravičiūtė. Susitikimai su įdomiais žmonėmis, moderuojant patiems mokiniams yra vienas iš Mokinių tarybos uždavinių. 

 Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 3a klasės mokiniai vykdė bendrą STEAM veiklą „Besmegenių šėlsmas“ su  projekte „Bendradarbiaujančios klasės“ dalyvaujančios Kauno Rokų gimnazijos 2a klasės mokiniais. Veiklas mokinukai pradėjo dainomis apie besmegenius, kartu su mokytoja aptarė metų laikų požymius, medžiagų būsenas, o vandens pokyčius stebėjo klasėje. 

3a klasės mokiniai, padedami mokytojos, vykdė  „eTwinning“ projekto „Esu lietuvis“ užduotis. Viena iš užduočių -  nupiešti Lietuvos istorijos įžymybes. Trečiokėliams buvo įdomu įvairiuose šaltiniuose paieškoti informacijos apie žymius mūsų šaliai žmones.