Aktualijos

#STEAM.Stebime debesis

Patys mažiausieji ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupės vaikai pastebėjo, kad sparčiai vėsta orai, kaupiasi rudeniniai debesys ir jiems kilo daug klausimų. Kad atsakytų į šiuos klausimus, pedagogės organizavo STEAM veiklas ir  su vaikais atliko bandymus: į vandenį pipetėmis lašino mėlyną vandenį, stebėjo kaip vanduo nusidažo mėlynai, kaip kyla burbulai kuomet įlašini muilo ir su pipete pasidarbuoji, o galiausiai su mėlynais burbulais pabandė nupiešti debesėlius. Dar vieną debesėlį visi kartu sukūrė iš mėlyno maišelio, į kurį pripūtė oro ir leido jam skrajoti. Mažiesiems labai patiko bandymai ir maži atradimai.
Ankstesni įrašai


Nuo 2019 metų gimnazijoje įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Augu aktyviai judėdamas“. Projektas skirtas jauniesiems gimnazijos bendruomenės nariams - priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniams. Jiems įrengta žaidimų aikštelė ir sudarytos sąlygos aktyviai judėti, sportuoti, rungtis, siekti asmeninių fizinių rodiklių rekordų ir priklausyti „Judručių lygai“.

Ruduo – tai vienas iš keturių metų laikų, pasižymintis spalvų gausa gamtoje, gėrybių įvairove daržuose, miškuose ir soduose.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Piatkienė kartu su „Spalviukų“ grupės vaikais nutarė spalvinti savo rudenį, dalyvaudami respublikiniame „eTwinning“ projekte „STEAM RUDUO“. Vaikai veikdami STEAM veiklose tyrinėjo rudens požymius per technologijas, inžineriją, meną ir matematiką. 

Lapkričio 5 d.gimnazijos užsienio kalbų mokytojai dalyvavo respublikinėje metodinėje dienoje, kurią organizavo Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos užsienio kalbų mokytojos. Susitikimas vyko tiek gyvai, tiek ir nuotoliniu būdu, kai kurie mokytojai prisijungė naudojant Zoom platformą. 

Lapkričio 5 d. vyko Raseinių ir Kelmės rajonų istorijos mokytojų metodinė diena „Kolega-kolegai“. Susitikimo metu vyko edukacija „Vilko vaikai“ bei mokytojų gerosios patirties pasidalinimas. Istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė pristatė metodinę priemonę „Dingusio gyvenimo pėdsakais – Raseinių žydai“. Priemonė skirta susipažinti su Holokausto istorija ir to meto įvykiais Raseinių krašte.

Kasdien, per įvairias informacijos priemones, mokytojus pasiekia pasiūlymai dalyvauti mokymuose, seminaruose, forumuose, konferencijose ir t.t. Belieka tik pasirinkti tai, kas aktualiausia, įdomiausia, patogiu laiku ir atitinka mokytojų poreikius. Tačiau daugelis mokytojų sutinka, kad geriausias mokytojas - kolega, dirbantis toje pačioje mokykloje,