Aktualijos

#STEAM.STEAM veikla tarptautinei Tolerancijos dienai

Lapkričio 16 d. daugelyje pasaulio šalių yra minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų  Tolerancijos dienos idėja –  Tolerancijos miestas. Gimnazijos pradinių klasių mokiniai su mokytojais aptarė, kas yra tolerancija, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar pastebimi nepakantumo, netolerancijos atvejai klasėje, mokykloje, mieste. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinukai Tolerancijos dieną šventė kartu su kitomis „Bendradarbiaujančios klasės“ projekte dalyvaujančiomis mokyklomis: Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos, Kauno Rokų gimnazijos pradinukais, Raseinių rajono Šiluvos gimnazija.

       Visi mokinukai piešė, konstravo, projektavo ir gamino namelius bei kūrė iš įvairių medžiagų savo statinį, kuris tapo Tolerancijos miesto dalimi.  Mokinukai, padedami savo mokytojų,  kūrė žinutę - sveikinimą, pasakojimus, modeliavo miesto gyvenimą bei tiesė kelius, konstravo ir programavo mašinas, sukūrė robotus. Sukurtus savo Tolerancijos miestus bei sveikinimus, kurie pasiekė visus dalyvius,  įkėlė į bendrą „Padlet“ skelbimų lentą. Po tokios turiningos veiklos mokiniai suprato, kad Tolerancijos mieste gera būti visiems, kad šiame mieste kiekvienas yra labai svarbus ir ypatingas!

    https://padlet.com/racickasnedas/miestas

 
Ankstesni įrašai


4a klasės mokiniai dalyvavo ir sėkmingai baigė Geros savijautos programos „Dėmesingo įsisąmoninimo pradžiamokslis” 8 pamokėlių minčių ir jausmų pažinimo kursą. Augdami vaikai susiduria su daugybe iššūkių ir patiria daug stresinių situacijų. Be pakankamos paramos ir įgūdžių stresinės situacijos dažnai turi neigiamą poveikį vaikams ir jų raidai. 

2021 m. buvo skirti klasių mikroklimato gerinimui, o spalio mėnuo paskelbtas emocinės sveikatos mėnesiu. Baigiasi metai ir kartu su visais norisi pasidžiaugti kiek daug gražių, prasmingų, vienijančių veiklų atlikta klasėse.

Lapkričio 15 dieną įvyko susitikimas su projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimo gimnazijoje konsultantu Henriku Vaicekausku. Susitikimo, kuriame dalyvavo metodinės tarybos ir veiklos kokybės įsivertinimo grupės nariai, metu aptarėme 2020-2021 m. m. mokyklos veiklos tobulinimo planą, įsivardinome kokias reikšmingas veiklas įgyvendinome, kuo jos buvo mums reikšmingos  kaip bendruomenei ir kiekvienam asmeniškai.

Patys mažiausieji ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupės vaikai pastebėjo, kad sparčiai vėsta orai, kaupiasi rudeniniai debesys ir jiems kilo daug klausimų.

Nuo 2019 metų gimnazijoje įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Augu aktyviai judėdamas“. Projektas skirtas jauniesiems gimnazijos bendruomenės nariams - priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniams. Jiems įrengta žaidimų aikštelė ir sudarytos sąlygos aktyviai judėti, sportuoti, rungtis, siekti asmeninių fizinių rodiklių rekordų ir priklausyti „Judručių lygai“.