Aktualijos

Sėkmė anglų kalbos konkurse

Lapkričio 23 d. mūsų gimnazijos 4a ir b klasių mokinių komandos dalyvavo nuotoliniame anglų kalbos konkurse „Fun Tasks“, kurį organizavo Ariogalos gimnazijos mokytojos. Konkurso dalyvius  pasveikino Ariogalos gimnazijos direktorius, palinkėjo gerų įspūdžių. Po sveikinimo žodžių mokiniai kibo į darbus. Konkursą sudarė kelios dalys: komandų prisistatymas, užduočių atlikimas kompiuterių pagalba, bei spėjimai, kas yra maišeliuose.

Pradžioje visos komandos prisistatė ir pasakė savo pavadinimus (šiai užduočiai ruošėsi iš anksto).  Visos grupės šauniai prisistatė, kas eiles deklamavo, kas šoko, kas kalbėjo apie mėgstamus – nemėgstamus dalykus. Vėliau, pagal Laimės rato nulemtą eiliškumą, nuotoliniu būdu atlikinėjo užduotis.  Užduotys buvo atliekamos kahoot.it, hellosmart.com, joinmyquizz.com platformose. Mokiniams labiausiai patiko užduotis „Guess who..?“.  Jie turėjo užduoti klausimus anglų kalba taip, kad atsakymai skambėtų „taip“ arba “ne“.

Labai džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais, nes abi klasės laimėjo prizines vietas. 4b klasės komanda (Beatričė, Jovita, Skaistė) laimėjo trečią vietą, o 4a klasės komanda (Greta, Jogailė, Matas J.) buvo šauniausi iš visų ir užėmė pirmąją vietą.

Kartu džiaugiamės su mažaisiais anglų kalbos žinovais ir jų mokytoja Akvile.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 23-oji Lietuvos kariuomenės diena  ir 103-osios kariuomenės atkūrimo metinės. Ta proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje jaunieji šauliai vedė pamokėles mažiesiems savo draugams - pradinukams. 

Lapkričio 15-21 d. Šiaurės ir Baltijos šalyse švenčiama Šiaurės šalių literatūros savaitė. Kiekvienais metais šiai savaitei sukuriamas plakatas ir skelbiama tema. Šių metų tema – svajonės ir ilgesys. Plakatą sukūrė - Nikita Englund iš Švedijos. 

Lapkričio 18 dieną dvi mūsų gimnazijos mokinės Augustina Povilaitytė, IIIa ir Monika Selvenytė, IVa dalyvavo ir skaitė pranešimus Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos organizuotoje respublikinėje konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai“. Konferencijoje dalyvavo II–IV klasių mokinai iš įvairių šalies gimnazijų. 

Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytoja Ingrida Račickienė kartu su mokine dalyvauja  tarptautiniame  projekte „Mokytojo(s) ir mokinio sąveikų įtaka vaikų veikliosios atminties raiškai“. Todėl šiame projekte atlieka STWITCH tyrimą. Jį vykdo Vilniaus ir Belgijos universitetai. SWITCH tyrimo tikslas: ištirti, kaip mokytojai suteikia paramą savo mokiniams, kokie yra santykiai tarp mokytojo ir mokinio bei šių santykių įtaką mokinio veikliajai atminčiai. 

Vaikystėje vaikai turi daug svajonių, kurios užaugus ima ir išsipildo. Dažnai paklausiame jų, o kuo tu norėtum būti, kokia profesija tau atrodo pati įdomiausia. Atsakymai būna įvairūs pradedant nuo policininkų ir baigiant šokėjais ar aktoriais. Šią savaitę priešmokyklinukai daug dėmesio skyrė įvairioms profesijoms.