Aktualijos

Puiki galimybė dalyvauti VDU renginyje

2021-11-26, mūsų gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę stebėti VDU organizuotą mokslinių paskaitų ciklą. Dalyvavo Ib ir 6a klasės, pasirinkusios išklausyti paskaitą „Vakcina nuo vėžio-ar tai įmanoma?“ (lektorė VDU doktorantė Neringa Barauskaitė). Paskaita tapo pamoka. Ib klasėje vyko integruota biologijos-lietuvių kalbos pamoka (mokytojos Renata ir Virginija), o 6a klasėje –  gamtamokslinė pamoka. Ib klasės mokiniai pamokos metu gavo integruotą biologinę-lietuvių kalbos, 6a klasė gamtamokslinę užduotį, susijusią su paskaitos turiniu. Džiugu tai, kad mokslinio lygio paskaita mokiniams buvo suprantama. Jai pasibaigus, išklausyta medžiaga buvo aptarta ir atsakyta į klausimą: vakcina nuo vėžio-ar tai įmanoma? Mokiniai suprato, kas yra vakcina, kaip atsiranda vėžinės ląstelės, kaip jos atrodo, kaip reaguoja imuninė sistema, kaip gydoma vėžinė liga. 
Malonu, kad universitetai populiarina mokslines žinias ir suteikia galimybę ugdymo įstaigoms patogiu būdu stebėti šią veiklą. 

 
Ankstesni įrašai


Artėjant gražiausioms šventėms, pirmoji ponia Diana Nausėdienė kvietė Lietuvą  įsitraukti į  kalėdinę akciją „Baltasis paukštis“. Paukštis pasirinktas kaip Vienybės ir Meilės simbolis. Laukiama suskrendančių paukštelių iš užsienio, iš visų regionų, iš mokyklų, seniūnijų, šeimų...

Lapkričio 25 d. IIIa klasės mokiniai žiūrėjo filmą „Gauja“. Virtualia kino klase virto gimnazijos tylos kambarys. Po filmo vykęs aptarimas palietė svarbias gyvenimo temas: Kaip pritapti, jei esi naujokas? Patyčios žodinės, fizinės, elektroninės. Paauglystė ir drąsa save pažinti. Romantiški paauglių santykiai.

Lapkričio 23 d. mūsų gimnazijos 4a ir b klasių mokinių komandos dalyvavo nuotoliniame anglų kalbos konkurse „Fun Tasks“, kurį organizavo Ariogalos gimnazijos mokytojos. Konkurso dalyvius  pasveikino Ariogalos gimnazijos direktorius, palinkėjo gerų įspūdžių. Po sveikinimo žodžių mokiniai kibo į darbus. Konkursą sudarė kelios dalys: komandų prisistatymas, užduočių atlikimas kompiuterių pagalba, bei spėjimai, kas yra maišeliuose.

Lapkričio 23-oji Lietuvos kariuomenės diena  ir 103-osios kariuomenės atkūrimo metinės. Ta proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje jaunieji šauliai vedė pamokėles mažiesiems savo draugams - pradinukams. 

Lapkričio 15-21 d. Šiaurės ir Baltijos šalyse švenčiama Šiaurės šalių literatūros savaitė. Kiekvienais metais šiai savaitei sukuriamas plakatas ir skelbiama tema. Šių metų tema – svajonės ir ilgesys. Plakatą sukūrė - Nikita Englund iš Švedijos.