Aktualijos

Profesijų savaitė

Vaikystėje vaikai turi daug svajonių, kurios užaugus ima ir išsipildo. Dažnai paklausiame jų, o kuo tu norėtum būti, kokia profesija tau atrodo pati įdomiausia. Atsakymai būna įvairūs pradedant nuo policininkų ir baigiant šokėjais ar aktoriais. Šią savaitę priešmokyklinukai daug dėmesio skyrė įvairioms profesijoms. Turėjome ir svečių, kurie įdomiai ir vaizdžiai pristatė savo darbus. Pirmiausia apsilankė gimnazijos sveikatos specialistė Lina. Ji papasakojo, kokias priemones naudoja savo darbe, kaip suteikiama pirmoji pagalba nutikus nelaimei, su vaikais aptarė, koks maistas kenkia mūsų dantims, dėliojo sveiko  maisto piramidę. Kiti svečiai apsilankė su šuniuku Amsiumi. Policijos pareigūnė papasakojo vaikams kaip saugiai elgtis gatvėje, išlipus iš autobuso ar einant gatve tamsiu paros metu. Žinoma, pristatė ir savo profesiją. Vaikai galėjo pamatyti, kaip atrodo policininko naudojami daiktai: ginklas, antrankiai, lazda, racija ir pan. Didžiausias džiaugsmas vaikus aplankė kieme, kada jie galėjo įlipti į policijos automobilį, išgirsti skleidžiamą sirenos garsą bei pamatyti mirksinčias policijos automobilio šviesas. Policijos pareigūnė kartu su Amsiumi įteikė vaikams po atšvaitą. Smagu, kad vaikai turėjo tokią galimybę susipažinti net su dviem rimtomis profesijomis. Dar kartą dėkojame svečiams!

 
Ankstesni įrašai


Gimnazijoje vykdomas bendruomenės konsultavimas visuomenės sveikatos stiprinimo bei COVID-19 tema. Visais rūpimais klausimais galite kreiptis į Visuomenės sveikatos specialistę, vykdančią sveikatos priežiūrą mokyklose,  Liną Vaišnorienę (tel. 8 662 39 529 arba el. paštu lina.vaisnoriene@vssg.lt). Daugiau informacijos: https://mokyklabecovid.lt/ 

2021 m. lapkričio 18 d. mūsų gimnazijos 7- 8 klasių mokiniai savo aplinkosaugos žinias pasitikrino nuotoliniu būdu Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu (KTU) ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). 

Lapkričio 18 d. nemažas būrys mokytojų vyko į Šiaulius, kur žiūrėjo dokumentinį filmą „Kaip „Titanikas “ išgelbėjo mano gyvenimą“. Filmo epicentre – jaunuolis, turintis autizmo spektro sutrikimų, kitaip vadinamų autizmu.

Lapkričio 16-ąją, tarptautinę Tolerancijos dieną, gimnazija, kaip ir buvo planuota, tapo Tolerancijos miestu. Ant kabinetų durų „užaugo“ įvairūs miesto objektai: bažnyčios, laikrodžiai, įvairūs namai (ir daugiabučiai, ir vienbutės trobelės), apžvalgos bokštas, „Gyvybės langelis“, švyturys, pilys, tvoros, autobusas, driekėsi gatvės ir dygo kelio ženklai.

Šiandien vyko respublikinė bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir mokytojų nuotolinė konferencija „Mano svajonių profesija“. Šiai konferencijai ruošėsi ir joje dalyvavo gausus būrys ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių.