Aktualijos

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiados dalyviai

2021 m. lapkričio 18 d. mūsų gimnazijos 7- 8 klasių mokiniai savo aplinkosaugos žinias pasitikrino nuotoliniu būdu Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu (KTU) ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Pagrindinė šių metų olimpiados tema: Žemės ištekliai.
Olimpiados ambasadorė – Lietuvos penkiakovininkė, daugkartinė olimpinė, Europos ir pasaulio čempionė ir vicečempionė, triskart Lietuvos metų sportininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.
Olimpiados siekis: šviesti Lietuvos gyventojus, įskaitant moksleivius aplinkosaugos temomis jiems patraukliu formatu. Norima, kad vaikai su ekologinėmis problemomis susipažintų per kuo daugiau realių pavyzdžių. Siekiama, kad apie medžiagą vaikai diskutuotų, kalbėtų ir dalintųsi kaip įdomia medžiaga. Siekiama darnaus vystymosi, todėl skiriamas dėmesys jaunesniems mokiniams, kurių suvokimas yra dar lengvai formuojamas.
Išankstiniais duomenimis geriausiai sekėsi 7a klasė mokiniui Titui Zazirskui ir 8a klasės mokinei Urtei Baukytei.
Nekantriai laukiame puikių komandos rezultatų, kuriais netrukus pasidalinsime.

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 18 d. nemažas būrys mokytojų vyko į Šiaulius, kur žiūrėjo dokumentinį filmą „Kaip „Titanikas “ išgelbėjo mano gyvenimą“. Filmo epicentre – jaunuolis, turintis autizmo spektro sutrikimų, kitaip vadinamų autizmu.

Lapkričio 16-ąją, tarptautinę Tolerancijos dieną, gimnazija, kaip ir buvo planuota, tapo Tolerancijos miestu. Ant kabinetų durų „užaugo“ įvairūs miesto objektai: bažnyčios, laikrodžiai, įvairūs namai (ir daugiabučiai, ir vienbutės trobelės), apžvalgos bokštas, „Gyvybės langelis“, švyturys, pilys, tvoros, autobusas, driekėsi gatvės ir dygo kelio ženklai.

Šiandien vyko respublikinė bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir mokytojų nuotolinė konferencija „Mano svajonių profesija“. Šiai konferencijai ruošėsi ir joje dalyvavo gausus būrys ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių.

Lapkričio 17 d. 3b klasės mokiniai vyko į Raseinių krašto muziejų, kur gilino žinias apie vilną, medvilnę ir linus.

Lapkričio 16 d. daugelyje pasaulio šalių yra minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų  Tolerancijos dienos idėja –  Tolerancijos miestas. Gimnazijos pradinių klasių mokiniai su mokytojais aptarė, kas yra tolerancija, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar pastebimi nepakantumo, netolerancijos atvejai klasėje, mokykloje, mieste.