Aktualijos

Konferencija „Mano svajonių profesija“

Šiandien vyko respublikinė bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir mokytojų nuotolinė konferencija „Mano svajonių profesija“. Šiai konferencijai ruošėsi ir joje dalyvavo gausus būrys ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių. 2a klasės mokinys Emilis Klapatauskas skaitė pranešimą „Mano šeimos profesijos“, 3a klasės mokinys Kristupas Čėsna - „Policijos pareigūno profesija“, Tėja Meilytė - „Svajoju joti (jojimo trenerė)“, Arielė Petkevičiūtė - „Mano profesija – mokytoja“, 4a klasės mokiniai  Milana Arbašauskaitė ir Dominyka Žalabinaitė - „Svajonių profesijos link“ bei Greta Jokūbauskaitė, Jogailė Piatkutė ir Matas Jaškauskas - „Mano svajonių profesija“.

Konferencijos metu mokiniai turėjo galimybę pabendrauti, išreikšti savo kūrybinius gebėjimus, plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis. Už pagalbą ruošiantis konferencijai mokiniai dėkoja savo tėveliams ir mokytojoms. Džiaugiamės, kad mokiniai svajoja, o užaugusios svajonės juk virsta realybe...
Ankstesni įrašai


Lapkričio 17 d. 3b klasės mokiniai vyko į Raseinių krašto muziejų, kur gilino žinias apie vilną, medvilnę ir linus.

Lapkričio 16 d. daugelyje pasaulio šalių yra minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų  Tolerancijos dienos idėja –  Tolerancijos miestas. Gimnazijos pradinių klasių mokiniai su mokytojais aptarė, kas yra tolerancija, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar pastebimi nepakantumo, netolerancijos atvejai klasėje, mokykloje, mieste.

4a klasės mokiniai dalyvavo ir sėkmingai baigė Geros savijautos programos „Dėmesingo įsisąmoninimo pradžiamokslis” 8 pamokėlių minčių ir jausmų pažinimo kursą. Augdami vaikai susiduria su daugybe iššūkių ir patiria daug stresinių situacijų. Be pakankamos paramos ir įgūdžių stresinės situacijos dažnai turi neigiamą poveikį vaikams ir jų raidai. 

2021 m. buvo skirti klasių mikroklimato gerinimui, o spalio mėnuo paskelbtas emocinės sveikatos mėnesiu. Baigiasi metai ir kartu su visais norisi pasidžiaugti kiek daug gražių, prasmingų, vienijančių veiklų atlikta klasėse.

Lapkričio 15 dieną įvyko susitikimas su projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimo gimnazijoje konsultantu Henriku Vaicekausku. Susitikimo, kuriame dalyvavo metodinės tarybos ir veiklos kokybės įsivertinimo grupės nariai, metu aptarėme 2020-2021 m. m. mokyklos veiklos tobulinimo planą, įsivardinome kokias reikšmingas veiklas įgyvendinome, kuo jos buvo mums reikšmingos  kaip bendruomenei ir kiekvienam asmeniškai.