Aktualijos

„Kokybės krepšelis“ - pagalba mokytojui ir mokiniui

Lapkričio 15 dieną įvyko susitikimas su projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimo gimnazijoje konsultantu Henriku Vaicekausku. Susitikimo, kuriame dalyvavo metodinės tarybos ir veiklos kokybės įsivertinimo grupės nariai, metu aptarėme 2020-2021 m. m. mokyklos veiklos tobulinimo planą, įsivardinome kokias reikšmingas veiklas įgyvendinome, kuo jos buvo mums reikšmingos  kaip bendruomenei ir kiekvienam asmeniškai. Mokytojai gavo užduotį grupėse išskirti 1-2 reikšmingiausias veiklas ir įsivaizduoti, kad tas veiklas pristato 2025 metais Lietuvos Prezidentui (-ei). Išgirdome tris įkvepiančias kalbas apie gimnazijos pasiekimus. Visos grupės džiaugėsi aukšta gimnazijos bendradarbiavimo ir dalinimosi patirtimi kultūra, STEAM veiklomis, skaitmeninių priemonių naudojimu, mokytojų mokymais, integruotu ugdymu, edukacinėmis erdvėmis, vykdoma pamokos refleksija, susitarimais. Buvo pasiūlyti trys simboliai, kurie galėtų taikliai atspindėti mūsų bendruomenę: šypsena, nes čia visi jaučiasi saugūs, erelis, nes tai, ką darome mums augina sparnus ir kviečia kilti vis aukštyn ir korys, nes kiekvienas po mažą koriuką lipdome bendrame veiklų avilyje.

Susitikimo metu buvo aptartos ir tos sėkmingos veiklos, kuriomis galėtume pasidalinti ir su kitomis rajono ar respublikos ugdymo įstaigomis.

 
Ankstesni įrašai


Patys mažiausieji ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupės vaikai pastebėjo, kad sparčiai vėsta orai, kaupiasi rudeniniai debesys ir jiems kilo daug klausimų.

Nuo 2019 metų gimnazijoje įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Augu aktyviai judėdamas“. Projektas skirtas jauniesiems gimnazijos bendruomenės nariams - priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniams. Jiems įrengta žaidimų aikštelė ir sudarytos sąlygos aktyviai judėti, sportuoti, rungtis, siekti asmeninių fizinių rodiklių rekordų ir priklausyti „Judručių lygai“.

Ruduo – tai vienas iš keturių metų laikų, pasižymintis spalvų gausa gamtoje, gėrybių įvairove daržuose, miškuose ir soduose.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Piatkienė kartu su „Spalviukų“ grupės vaikais nutarė spalvinti savo rudenį, dalyvaudami respublikiniame „eTwinning“ projekte „STEAM RUDUO“. Vaikai veikdami STEAM veiklose tyrinėjo rudens požymius per technologijas, inžineriją, meną ir matematiką. 

Lapkričio 5 d.gimnazijos užsienio kalbų mokytojai dalyvavo respublikinėje metodinėje dienoje, kurią organizavo Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos užsienio kalbų mokytojos. Susitikimas vyko tiek gyvai, tiek ir nuotoliniu būdu, kai kurie mokytojai prisijungė naudojant Zoom platformą. 

Lapkričio 5 d. vyko Raseinių ir Kelmės rajonų istorijos mokytojų metodinė diena „Kolega-kolegai“. Susitikimo metu vyko edukacija „Vilko vaikai“ bei mokytojų gerosios patirties pasidalinimas. Istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė pristatė metodinę priemonę „Dingusio gyvenimo pėdsakais – Raseinių žydai“. Priemonė skirta susipažinti su Holokausto istorija ir to meto įvykiais Raseinių krašte.