Aktualijos

Kaip atpažinti emocijas?

Spalio mėnuo gimnazijoje paskelbtas emocinės sveikatos mėnesiu. Daugelyje klasių vyksta tam skirti renginiai, apie emocinę sveikatą kalbama per valandėles, į pagalbą pasitelkiami specialistai.

4b klasės mokiniai, padedami sveikatos specialistės Linos Vaišnorienės, mokėsi atpažinti, įvardyti savo emocijas. Kaip jaučiasi lygino su oru: būna saulėta, debesuota, siaučia uraganai, lyja lietus... Kalbėjo apie emocijų kaitą. Dėliodami dėliones ir jas pristatydami, argumentavo, kokių vertybių norėtų savo klasėje ir, kodėl jos jiems svarbios. Buvo smagu, įdomu, naudinga.

Sveikatos specialistė Lina su „draugu“ apsilankė ir 2a klasėje. Mokiniai kalbėjos apie tai, kokias emocijas ir kada teko patirti.

1a klasėje taip pat vyko valandėlė apie emocijas. Mokiniai įvardijo savo emocijas, stebėjo kaip keitėsi žaisliuko nuotaikos, piešė savo draugo emociją.
Ankstesni įrašai


Spalio 9 d. Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas pakvietė Lietuvos moksleivius dalyvauti Fizikos žinių šventėje „ATRAKINK!“. Būrelis gimnazistų nuotoliniu būdu prisijungė pasitikrinti fizikos žinias ir įdomiai praleisti šeštadienio popietę. 

Spalio 12 d. buvome pakviesti dalyvauti ŠMSM, NŠA, EK ir Britų tarybos įgyvendinamo projekto „Parama mokyklų vadovams, ugdymo turinio reformos Lietuvoje lyderiams“ antrųjų įgyvendinimo metų pradžios renginyje. 

Spalio 12 d. 3b klasės mokiniai lankėsi Raseinių M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje, knygų ir lėlių - literatūrinių personažų parodos „Atėję iš knygų“ pristatyme, žinias pasitikrino Kahoot viktorinoje, domėjosi įvairaus netradicinio formato knygomis, aplankė M. Martinaičio kambarį ir skverelį.

4a klasės mokiniai vyko į Tytuvėnų lankytojų centrą, kur įdomiai ir linksmai leido laiką dalyvaudami edukacinėje STEAM programoje – žaidime „Aktyvus protas‘. Tai integruota pasaulio pažinimo, matematikos ir fizinio aktyvumo pamoka gamtoje. 

Spalio 6 dieną IIIa klasės mokiniai  lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Ten gimnazistai turėjo galimybę išklausyti pranešimą ,,Literatūrinė Anglija ir kultūrinis Velso kraštovaizdis“, pakeliauti kūrėjų pėdsakais. Pristatymo metumokiniai susidomėję  klausėsi apie V. Šekspyro, Beatrix Potter, Lewis Carrol, Č. Dikenso asmenybę, gyvenimą ir kūrybą.