Aktualijos

eTwinning projektas „Esu lietuvis“

2021-2022 m.m. Lietuvos pradinukai susivienijo bendrai eTwinning projekto „Esu lietuvis“ veiklai. Pilietiškumo projekte dalyvauja idėjos sumanytojai, Telšių pradinukai, prie jų prisideda Raseinių, Kėdainių, Tauragės, Kretingalės, Kybartų, Klaipėdos, Jonavos ir Viduklės 3a klasės mokiniai ir jų mokytojai. Projekto tikslas skiepyti pilietiškumo pradmenis ir nuostatas, atitinkančias vaikų amžių, siekti, kad mokiniai aktyviai dalyvautų savo šalies gyvenime, didžiuotųsi Lietuva ir jos žmonėmis. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai atliks vis naujas užduotis: įsimins svarbiausias Lietuvos valstybines šventes, suvoks jų prasmę, gebės atpažinti ir apibūdinti valstybės simbolius, žymius Lietuvos žmones.

Šis projektas paskatins mokinius ne tik geriau pažinti savo šalį, jos gamtą, istoriją, žymius Lietuvos žmones, bet bus puiki galimybė susipažinti su kitais Lietuvos pradinukais. Prasmingos pilietiškumo veiklos padės sustiprinti žinias ir draugystę.
Ankstesni įrašai


Mokyklos bendruomenės konsultavimas visuomenės sveikatos stiprinimo bei COVID-19 tema rūpimais klausimais, galite kreiptis į Visuomenės sveikatos specialistę, vykdančią sveikatos priežiūrą mokyklose, Lina Vaišnorienė, tel. (8 662) 39 529 arba el. paštu - lina.vaisnoriene@vssg.lt

Daugiau informacijos: https://mokyklabecovid.lt/ 

Rugsėjo 11 d. vyko miškų tvarkymo akcija „MIŠKO KUOPA“. Džiaugiamės ir dėkojame mokytojai Zitai ir gausiam mokinių būriui, kurie dalyvavo šioje akcijoje.
Jūs prisidėjote prie to, kad miškas būtų mums visiems vieta, kur galime rasti tai, ko ieškome – ramybę, poilsį, pramogas.

Matematika – visų mokslų motina. O visi puikiai žinome, kad mamoms reikia rodyti didelį dėmesį. Taisydami padėtį šiais mokslo metais taip ir padarysime. Po gimnaziją ridensime, nešiosime, skraidinsime matematikos burbulą. Visi jau atkreipė dėmesį į pagrindiniame vestibiulyje palubėje kabančius gražuolius burbulus ir kilo klausimai: kas čia, kam čia, kodėl čia, kaip?

Rugsėjo 2 ir 3 dieną 3a klasės mokiniai dalyvavo įvairiose integruotose veiklose, kurios vyko už gimnazijos ribų. Saulėtos dienos leido stebėti mus supančią gamtą. Ketvirtadienį pamoka vyko ant Bakaniuko kalnelio. Mokiniai ieškojo, grupavo bei atpažino medžius, krūmus, žoles, išskyrė pagrindines dalis, funkcijas. Dalinosi įspūdžiais, kurie nutiko gamtoje vasarą.

Nugarmėjo, nubildėjo, nušurmuliavo Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje. Su didžiuliu džiaugsmu, su begaline viltimi pradėjome naujus mokslo metus! Dangus dovanojo gerą orą, susitikimas - pasiilgtą bendrystės jausmą, o dainininkės ir vedantieji - šventinę nuotaiką.