Aktualijos

13-toji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada (LGMO)

Rugsėjo 17 d. vyko nuotolinė 13-toji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada (LGMO). Tai Lietuvos 8-I klasių mokinių atranka į tarptautinę olimpiadą. Iš įvairių Lietuvos kampelių susirinko 431 dalyvis, nors registravosi arti 500. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos mokiniai jau antrus metus iš eilės pasitikrino savo gamtamokslines žinias  šioje LGMO. Šiais mokslo metais gimnazijos garbę gynė Urtė Baukytė, Dovilė Vasiliauskaitė ir Nojus Karpinas (8a), bei Kristupas ir Arūnas Baltrušaičiai (Iab).

Kaip sekėsi mokiniams? Lyginant su praėjusių metų 12-taja LGMO, šiais metais sekėsi geriau. Arūnas ir Kristupas, surinko vidutiniškai 15 taškų ir atsidūrė pirmajame trečdalyje, nuo III vietos juos skyrė 7 taškai.  Aštuntokų vidurkis siekė vidutiniškai 12 taškų ir jie toli gražu nebuvo paskutiniai. Testuose daugiausiai taškų mokiniai surinko iš biologinių ir fizikinių užduočių,  o kompleksinėse užduotyse geriausiai sekėsi chemija.

Sveikiname mūsų dalyvius, džiaugiamės jų dalyvavimu 13-toje LGMO ir geresniu rezultatu nei praėjusiais mokslo metais,  giriame už pasitikėjimą savimi ir drąsą rungiantis su Lietuvos stipriausiais mokiniais,  už aukštesniųjų mokymosi gebėjimų lavinimą gamtamokslinėje srityje ir puikų komunikavimą informacinių technologijų sferoje. Kuo didžiausios jums sėkmės būsimose olimpiadose ar konkursuose!
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 23 d. 1a,b ir 2a,b klasių mokinukai dalyvavo saugaus eismo pamokose, kurias vedė policijos pareigūnai Giedrė Deveikienė ir Darius Jonaitis, o žinias tikrino policininkų palydovas šuniukas Amsis.

Visi tikriausiai žino kaip atrodo ežiukai – pilki, spygliukus pašiaušę, baugūs. Gimnazijos aplinkoje įsikūrė visai kitokie – smagūs, spalvingi ir skanūs!

Holokausto istorija Raseinių krašte
Karštą 1941 m. vasaros dieną miesto stende atsiranda naujas pranešimas. „Įsakymas. ...draudžiama vaikščioti šaligatviais... pasivaikščioti parkuose... sėdėti ant suolų skveruose... naudotis autobusais.... prisisiūti prie rūbo Dovydo žvaigždę...“. 

Rugsėjo 22 d. minima Baltų vienybės diena. Šiemet, priėmę Nemakščių seniūno R. Laugalio pakvietimą, šią dieną minėjome Molavėnų piliakalnių komplekse. Gausus būrys mokinių ir jų tėvelių, mokytojų tik patvirtino, kad esame vieningi ir nebijome rudeniškos vakaro žvarbos.

Šiandien ypatinga diena! Ilgai gimnazijos koridoriais klajojęs sumanymas virto realybe - įkurta Jaunoji gimnazijos savivalda. Jaunoji, nes joje susibūrė 5-8 klasių mokiniai.