Aktualijos

Edukacinė išvyka į Kelmę

4a klasės mokiniai, pasinaudodami kultūros pasu, Kelmės dvaro muziejuje dalyvavo edukacijoje „Indėnų buitis ir žaidimai“. Mokiniai apžiūrėjo indėnams skirtą ekspoziciją, klausėsi pasakojimo ir žiūrėjo filmą apie indėnus, jų papročius, šventes, darbus, tradicijas, muziką ir šokius įšventinant mergaites į pilnametystę.  Kieme išmoko  taikliai šaudyti iš lanko, nes kiekvienas galėjo paleisti po 20 strėlių.   Parke, prie laužo,  gėrė indėnišką arbatą ir vaišinosi sausainiais su stebuklingomis sėklomis, kurios gali išpildyti didžiausius norus

Laisvalaikio valandėlę ketvirtokai puikiai praleido prie Kražantės esančiame „Draugystės“ parke: stebėjo upės tėkmę, krintantį vandens krioklį, suposi sūpynėse  ir mankštinosi  lauko treniruokliais, bendravo ir žaidė.

 Puiki edukacinė išvyka suteikė žinių ir praktinių įgūdžių, pažinimo ir įspūdžių.  
Ankstesni įrašai


Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija informuoja:

Gegužės 27 d.  Ia ir Ib klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Mados istorijos labirintais: kodėl istorija kartojasi ir ką apie jos pamokas būtina suprasti šiuolaikiniam žmogui?“ Paskaitą vedė  edukacinio projekto „Suprasti madą“ lektorė, istorikė, praktikuojanti stilistė ir praeityje žinomų leidinių mados redaktorė Miglė Kazėnaitė, kuri taip pat yra ir diplomuota kultūros antropologė. 

Gegužės 22d. vyko Raseinių r. jaunųjų šaulių pratybos. Užsiėmimai prasidėjo prie Maslauskiškių vandens malūno. Gidė supažindino mokinius su malūno istorija. Vandens malūnas pastatytas 1895 m., sumūrytas iš plytų ir akmenų, priklausė čia buvusiam dvarui. 1944 m. šiose apylinkėse sustojus fronto linijai malūnas labai nukentėjo. 

Gegužės 24, 25 dienomis 4a,b klasėse vyko socialinių įgūdžių valandėlės „Ar pažįstu bendraklasius ir save“. Ketvirtokai labai entuziastingai ėmėsi socialinės pedagogės parengtos užduoties - užpildyti draugų lenteles ir parašyti, kokia profesija jiems tinka.

Jaunųjų MEPA ambasadorių sukurtas įtraukiantis stalo žaidimas kvies gimnazijos bendruomenę pasitikrinti žinias apie Europą. Žaidimo užduotys siejasi su įvairiais faktais apie Europos Sąjungą, kultūrą, istoriją, aplinką, žymius žmones, žmogaus teises, sutartis, demografiją, eurą, Europos Parlamento sandarą, klimato kaitą, migraciją, prekių ženklinimą, Europos Parlamento raidą, geografiją ir pan.