Aktualijos

Pradinių klasių mokiniai – respublikinės konferencijos „Vienas vardas – Lietuva“ dalyviai

Balandžio 7 dieną nuotoliniu būdu vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Vienas vardas – Lietuva“. Po bendro gausaus dalyvių iš visos Lietuvos prisijungimo ir konferencijos atidarymo darbas vyko atskirose sekcijose. Pranešimus skaitė ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2a ir 4b klasių mokiniai. Patirtimi „Eksperimentas – trys spalvos“ dalinosi 2a klasės mokinės Arielė Petkevičiūtė ir Tėja Meilytė, kurias parengė mokytoja Ingrida Račickienė. 4b klasės mokiniai labai domėjosi Lietuvos istorija, surinko medžiagą ir parengė pranešimus. Urtė Laurinavičiūtė ir Dilara Alarbied skaitė pranešimą „Knygnešiai“, o Milvydas Jurevičius ir Lukas Jaškauskas – „Lietuvos kunigaikštis Vytautas Didysis“, ketvirtokų mokytoja Silva Vitauskienė. Mokiniai susidomėję klausė pranešimų, kuriuos parengė bendraamžiai iš kitų mokyklų. Kiekvienas dalyvis atrado kažką naujo, įdomaus, įgijo žinių ir patirties.
Ankstesni įrašai


Šventės pasibaigė, bet pošventinis laikotarpis tęsiasi. Prisimindami lietuvių kalendorines šventes, papročius, tradicijas ir turėdami galimybę išbandyti įvairias meninės raiškos priemones, technikas, mokiniai nestokoja išradingumo ir dalyvauja virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Velykų margutis“  ir kūrybinių (vaizdo) darbų projekte-parodoje „Vaikų Velykėlės“. Džiaugiamės jų darbeliais „Pasiklydęs šiene“ ir „ Rožės augintinis“.

 

Įgyvendinant „Bendradarbiaujančių klasių“ projektą, gimnazistai dalyvavo susitikime su Benediktu Vanagu. Pokalbio temos buvo įvairios, pradedant apie jaunystę bei žalingus įpročius, mokyklinį gyvenimą, svarstymus, ką pasirinkti, kaip tapti savo srities profesionalu ir baigiant Dakaro tema. 

Šv. Velykos - gražiausia pavasario šventė, todėl balandžio 2 d. „Bendradarbiaujančių klasių” projekte susitiko dalyvaujančios klasės, kurios užsiėmimų metu prisiminė Velykų tradicijas, margučių spalvas ir raštus. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2a ir Kauno Rokų  gimnazijos 1a klasių mokinukai bendraudami nuotoliniu būdu tapo „velykiniais   kiškučiais”. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bendruomenė visiems, apsilankantiems mūsų svetainėje, siunčia kuo nuoširdžiausius sveikinimus artėjančių Šv. Velykų proga! 

Tokia tema  integruotoje ekonomikos ir verslumo, matematikos bei pilietiškumo pamokoje, kurią vedė Lietuvos banko Pinigų muziejaus vyresnysis specialistas Tomas Grėlis 04-01 d. dalyvavo IIa klasės mokiniai.