Aktualijos

Kamilės tapybos darbas „Mano pavasaris“ pripažintas geriausiu amžiaus grupėje

Sveikiname  III a klasės mokinę Kamilę Dovainytę. Jos nuostabus tapybos darbas „Mano pavasaris“ pripažintas geriausiu amžiaus grupėje.

Kamilės tapyba džiugina ir stebina profesionalumu – gerai valdomu piešiniu, atspalviais ir tonais turtingu koloritu. Parodoje – konkurse mūsų gimnazijai atstovauja ir daugiau piešėjų – tai Vėja ir Lyja Germanavičiūtės, Emilija Jodeikaitė, Skaistė Stulgytė, Paulina Kisieliūtė, Lija Damavičiūtė, Dovydas Kušleika, Šarūnė Sirtautaitė. Visų jų piešinius galima rasti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos svetainėje: Raseinių rajono ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių dailės kūrybinių darbų virtuali paroda-konkursas „Mano pavasaris“ | Naujienos | Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba (rspt.lt 

Džiaugiamės mokinių darbais ir dėkojame dailės mokytojai Daurai Giedraitienei. 
Ankstesni įrašai


Balandžio 16 d. Klaipėdos universitetas organizavo 8-tą respublikinę mokslinę konferenciją. Joje kalbėta apie virtualaus bendravimo etiketą pamokų metu bei kitoje veikloje, apie elektronines patyčias virtualioje erdvėje ir pagalbą mokantis ir bendraujant virtualiu būdu. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė 23 ugdymo įstaigos.

Balandžio 7 d. vyko seminaras apie XXI amžiaus mokinių gebėjimus. Mokykla yra nuolatinių pokyčių kryžkelėse. Ugdymo įstaiga, prisitaikanti visuomenės pokyčiuose, lanksti, iniciatyvi ir savarankiška. Mūsų gimnazijai, kurią atstovavo istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė, tinka seminaro lektorių išsakyti apibūdinimai ir kriterijai. 

Velykų belaukdami gimnazijos pradinukai kūrė atvirukus  ir dalyvavo Raseinių rajono priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų virtualiame konkurse. Į atvirukus sudėjo visa tai, kas pripildė juos šilumos ir grožio. 

Balandžio 7-9 d. mokymuose, apie tarptautinius projektus ir jų įgyvendinimo galimybes gimnazijoje,  žinių sėmėsi istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė. Mokymai  „Kaip suplanuoti pirmąjį eTwinning projektą“, „eTwinning projekto integravimas į pamoką“ bei seminaras „IT panaudojimas eTwinning projektuose“ suteikė ne tik teorinių žinių bet ir praktinių įgūdžių. 

Balandžio 7 dieną vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pedagogų konferencija  „Į mokinį orientuotas ugdymas: strategijų ir metodų beieškant“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokytojai. Konferencijoje pranešimą „LEGO kitaip“ skaitė ir mokinių sukurtais projektais dalinosi pradinių klasių mokytoja Ingrida Račickienė.