Aktualijos

Jaunųjų šaulių užsiėmimas

Savaitgaliais vyksta rajono jaunųjų šaulių užsiėmimai. Nuo rugsėjo ši veikla buvo sustabdyta dėl karantino apribojimų. Nuo vasario nutarta veiklą vykdyti nuotoliniu būdu. Jauniesiems šauliams organizuojamos paskaitos, mokymai, žinių patikrinimai. Nesenai prisijungę  susipažįsta su šaulių sąjungos istorija, vyresnieji mokosi naudotis žemėlapiu, apskaičiuoti azimutą. Praeitą sekmadienį paskaitas paįvairinome ir pasikvietėme į svečius karinių oro pajėgų vyriausią puskarininkį seržantą majorą Alvydą Tamošiūną. Šauliai buvo supažindinti su karine oro aviacija, jos istorija, kalbėta apie karinių pajėgų didžiulį indėlį atliekant sudėtingus gelbėjimo darbus ištikus nelaimei ar gabenant gyvybiškai svarbius donoro organus, pristatytas skaitmeninis sraigtasparnis. Visi likome sužavėti informatyviu pristatymu ir šiltu bendravimu. Svečias atskleidė vieną paslaptį: jo teigimu ir turima praktika, lakūnai yra patys ramiausi žmonės, todėl , kad skraidant, niekada negalima priimti staigių ir neapgalvotų sprendimų.
Ankstesni įrašai


Kovo 26d. vyko mokyklinė anglų kalbos olimpiada, skirta 7-8 klasių mokiniams. Mokiniai atliko klausymo, skaitymo ir rašymo užduotis. Sveikiname geriausius, tarp kurių 7a klasės mokiniai Alasauskas Artūras ir Dubinskaitė Tėja, bei 8b klasės mokiniai- Piatkutė Ugnė, Parnarauskas Faustas, Baltrušaitis Kristupas. 

Kovo 19  dieną  vyko  rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių diktanto  konkursas „Raštingiausias mokinys 2021 m.“, kurį organizavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos. 

Kovo 24 d. nuotoliniu būdu vyko geografijos olimpiados savivaldybių etapo II turas, olimpiados tema: ,,Ramiojo vandenyno regionas“.

Renginyje, kartu su 202 mokiniais iš įvairių Lietuvos savivaldybių dalyvavo du gimnazijos gimnazistai. Mokiniai atliko užduotis su pasirenkamaisiais atsakymais, teiginių ir sąvokų skirstymu, video ir foto bei topografinio žemėlapio analizės klausimais ir kt.

Kovo 22-26 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo Draugiškoje SEU olimpiadoje „Dramblys“, kuri sutapo su pradinukų grįžimu į gimnaziją iš nuotolinio mokymosi. Šioje olimpiadoje mokiniai mokėsi draugauti, priimti šalia esantį draugą, tolerantiškai elgtis. Užduotys buvo skirtos 5 pagrindinėms socialinio ir emocinio ugdymo kompetencijoms ugdytis: 

Kovo 27 dieną nuotoliniu būdu vyko XX- asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, kurį organizavo Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija.