Aktualijos

XX -asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

Kovo 27 dieną nuotoliniu būdu vyko XX- asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, kurį organizavo Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija. Prisijungusius nuotolinėje platformoje moksleivius ir mokytojus pasveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus, konkurso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Virginijus Gerulaitis, konkurso istoriją pristatė Vilniaus universiteto alumnė, geografijos bakalaurė Akvilė Izabelė Ramanauskaitė. Konkurse dalyvavo ir užduotis nuotoliniu būdu atliko 1026 mokiniai iš visos respublikos. Renginyje gimnaziją atstovavo septyni, geografija besidomintys 6-IV klasių mokiniai: Erildas Rasickas, Nojus Karpinas, Arūnas Baltrušaitis, Neda Baukytė, Eglė Vispolskytė, Vilis Bytautas ir Vidmantas Trumpius.

Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai klausė prof. dr. Andrej Spiridonov paskaitą „Marso geologija, geografija, meteorologija, hidrologija ir kartografavimas”.

Konkurso rezultatai bus skelbiami gegužės mėnesį, tikime, kad mokiniams sėkmingai pavyko atlikti užduotis ir jie pasieks laukiamus rezultatus.
Ankstesni įrašai


Kovo 23 d. vyko mokymų „Mokinių ugdymo ir poreikių skirtybės: teorija ir praktika“ II dalis tema ,,Bendrieji mokymosi sutrikimai“. Šiuose mokymuose darbo su SUP mokiniais gerąja patirtimi pasidalino dvi gimnazijos mokytojos. 

Kovo 25 d. vyko nuotolinė respublikinė teorinė-praktinė konferencija „Ateities mokykla“. Patirtimi tarp 28 pranešėjų, numatant ateities mokyklos viziją ir perspektyvas bei plėtojant bendradarbiavimo praktiką, dalinosi gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė. 

Kovo 26 d. 3b klasėje vyko socialinių įgūdžių valandėlė „Tai kas gi tos patyčios?“.

Valandėlės metu vaikai puikiai įvardino patyčių požymius, aukos ir besityčiojančio savijautą, priežastis, dar kartą pasiaiškinome, kas yra komentaras, o kas jau įžeidimas, įskaudinimas.

Kovo 26 d. Klaipėdos universiteto dėstytoja, mokslininkė Indrė Narbutienė susitikime su gimnazistais kalbėjo apie saugumą internete. Paskaitos tema „Medijų raštingumas: ar socialiniuose tinkluose egzistuoja privatumas?“ , šiai dienai ši tema yra viena iš svarbiausių, nes mokiniai gyvena internete. Dėkojame Klaipėdos universitetui už galimybę dalyvauti projekte „Iškeisk pamoką į paskaitą“.

Kovo 22- 24 d. nuotoliniu būdu vyko geografijos olimpiados savivaldybių etapo I ir II turai,  olimpiados tema: „Ramiojo vandenyno regionas“.