Aktualijos

Tradicinis „Žynio“ konkursas įvyko!

Kovo 25 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių „Žynio“ konkursas, kurį organizavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinių klasių mokytojos: Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė, Nemakščių M. Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokytoja. Konkurse dalyvavo net 75 mokiniai, susirinkę iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių rajono Šiluvos, Betygalos Maironio, Nemakščių Martyno Mažvydo, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Mokiniai įgijo naujos patirties, žinių, visi siekė paties geriausio rezultato, tačiau prizinės vietos – tik trys. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: Matą Jaškauską, 3a klasės mokinį, trečiokų tarpe užėmusį III vietą ir Eimilę Karpaitę, 4b klasės mokinę, laimėjusią II vietą ketvirtokų tarpe.
Ankstesni įrašai


Klaipėdos universitetas jau septynioliktą kartą vykdė projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą”, per kurį mokiniai buvo  kviečiami trumpam tapti KU studentais ir daugiau sužinoti apie dominančias temas. Kovo 22 d. šio projekto nuotolinėje geografijos pamokoje –  paskaitoje ,,Klimato kaita ir Baltijos jūra“, kurią skaitė dėstytoja: Dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė iš KU Jūros tyrimų instituto dalyvavo IIIa klasės mokiniai.

Kovo 24 d. gimnazijos III-IV klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos universiteto inicijuoto projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“  paskaitoje su universiteto Doc. dr. Rasa Viederyte. Lektorė kalbėjo mokiniams apie autorines teises ir jų apsaugą. Nors šia tema gimnazijoje kalbama labai daug, bet kaskart išgirstame naujos informacijos, kuri gali mus apsaugoti nuo pavojų internete. 

Kovo 22 d. pradinių klasių mokiniams  – šventė. Mokiniai nešini gėlių puokštėmis skubėjo į mokyklą susitikti su draugais ir mokytojais.  Grįžimo džiaugsmas jautėsi visoje gimnazijoje ir nesvarbu, kad negalima susitikti su kitų klasių mokiniais, ir nesvarbu, kad negalima judėti laisvai, bet mes mokykloje ir tai didžiulis džiaugsmas.

Kasdien susiduriame su poreikiu gebėti dirbti grupėje, komandoje. Todėl kovo 12 ir 15 dienomis priešmokyklinio ugdymo grupėse „Smalsučiai“ ir „Bitutės“ vyko grupinių socialinių įgūdžių valandėlės „Atpažįstu metų laikus ir mokausi dirbti grupėje “.

Atbundantis pavasaris džiugina ne tik vis dažniau pasirodančiais saulės spinduliais, sprogstančiais „kačiukais“, bet ir vis garsiau girdimomis paukščių giesmėmis.  Grįžta paukščiai keliauninkai, džiaugiasi ir tie, kurie sėkmingai Lietuvoje peržiemojo. Džiaugiasi, bet su nerimu žvalgosi į griūvančius savo namelius. Į pagalbą paukšteliams, išgirdę direktorės kvietimą, atskubėjo gimnazijos vaikai/mokiniai su savo tėveliais. Nors dauguma mokosi nuotoliniu būdu, tai nesukėlė sunkumų pagamintus inkilėlius pristatyti į gimnaziją.