Aktualijos

Integruota geografijos- biologijos pamoka skirta Žemės dienai

Kovo 23 dieną gimnazijos Iab klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje integruotoje geografijos- biologijos pamokoje, skirtoje Tarptautinei Žemės dienai, kurią vedė Dubysos regioninio parko vyresnysis specialistas Vaidas Greičius, „Matomi pėdsakai gamtoje“. Kiekvienas gyvas organizmas gamtoje palieka savo pėdsakus, tik reikia mokėti juos atpažinti ir perskaityti. Mokiniai pagilino žinias apie mūsų aplinkoje gyvenančius gyvūnus ir kaip juos atpažinti pagal paliktus pėdsakus. Taip pat diskutavo, kokius pėdsakus gamtoje palieka žmonės, ar visuomet jie džiugina.
Mokiniams Vaidas Greičius pristatė naujai įrengtą Dubysos regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją ir pakvietė esant galimybei apsilankyti centre ir su ja susipažinti.

 
Ankstesni įrašai


Kovo 22 d. Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkai Tarptautinės Žemės dienos proga organizavo nuotolinę mini-konferenciją  „Būk žemei draugas!“ Į renginį įsijungė  gimnazijos 7-IV klasių mokiniai, kurie dalyvavo paskaitose:

Kovo 25 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių „Žynio“ konkursas, kurį organizavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinių klasių mokytojos: Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė, Nemakščių M. Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokytoja. 

Klaipėdos universitetas jau septynioliktą kartą vykdė projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą”, per kurį mokiniai buvo  kviečiami trumpam tapti KU studentais ir daugiau sužinoti apie dominančias temas. Kovo 22 d. šio projekto nuotolinėje geografijos pamokoje –  paskaitoje ,,Klimato kaita ir Baltijos jūra“, kurią skaitė dėstytoja: Dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė iš KU Jūros tyrimų instituto dalyvavo IIIa klasės mokiniai.

Kovo 24 d. gimnazijos III-IV klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos universiteto inicijuoto projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“  paskaitoje su universiteto Doc. dr. Rasa Viederyte. Lektorė kalbėjo mokiniams apie autorines teises ir jų apsaugą. Nors šia tema gimnazijoje kalbama labai daug, bet kaskart išgirstame naujos informacijos, kuri gali mus apsaugoti nuo pavojų internete. 

Kovo 22 d. pradinių klasių mokiniams  – šventė. Mokiniai nešini gėlių puokštėmis skubėjo į mokyklą susitikti su draugais ir mokytojais.  Grįžimo džiaugsmas jautėsi visoje gimnazijoje ir nesvarbu, kad negalima susitikti su kitų klasių mokiniais, ir nesvarbu, kad negalima judėti laisvai, bet mes mokykloje ir tai didžiulis džiaugsmas.