Aktualijos

Dalyvavome Žemės dienos konferencijoje

Kovo 22 d. Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkai Tarptautinės Žemės dienos proga organizavo nuotolinę mini-konferenciją  „Būk žemei draugas!“ Į renginį įsijungė  gimnazijos 7-IV klasių mokiniai, kurie dalyvavo paskaitose:
„Ledynai - žemės paviršiaus skulptoriai“ (prof. dr. Petras Šinkūnas), „Naftos geologija - ar viską žinome?“ (dr. Jurga Lazauskienė), „Saugomos teritorijos: mūsų palikimas ateities kartoms“ (Agnė Jasinavičiūtė), „Požeminis vanduo“ (Vytautas Samalavičius), „Klimato kaitos tendencijos pasaulyje ir Lietuvoje“  (prof. (HP) dr. Arūnas Bukantis)
 Paskaitose mokiniai ne tik pagilino žinias įvairiomis geografijos temomis, bet ir diskutavo, kuo kiekvienas gali prisidėti gamtos Žemėje išsaugojimo.

 
Ankstesni įrašai


Kovo 25 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių „Žynio“ konkursas, kurį organizavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinių klasių mokytojos: Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė, Nemakščių M. Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokytoja. 

Klaipėdos universitetas jau septynioliktą kartą vykdė projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą”, per kurį mokiniai buvo  kviečiami trumpam tapti KU studentais ir daugiau sužinoti apie dominančias temas. Kovo 22 d. šio projekto nuotolinėje geografijos pamokoje –  paskaitoje ,,Klimato kaita ir Baltijos jūra“, kurią skaitė dėstytoja: Dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė iš KU Jūros tyrimų instituto dalyvavo IIIa klasės mokiniai.

Kovo 24 d. gimnazijos III-IV klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos universiteto inicijuoto projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“  paskaitoje su universiteto Doc. dr. Rasa Viederyte. Lektorė kalbėjo mokiniams apie autorines teises ir jų apsaugą. Nors šia tema gimnazijoje kalbama labai daug, bet kaskart išgirstame naujos informacijos, kuri gali mus apsaugoti nuo pavojų internete. 

Kovo 22 d. pradinių klasių mokiniams  – šventė. Mokiniai nešini gėlių puokštėmis skubėjo į mokyklą susitikti su draugais ir mokytojais.  Grįžimo džiaugsmas jautėsi visoje gimnazijoje ir nesvarbu, kad negalima susitikti su kitų klasių mokiniais, ir nesvarbu, kad negalima judėti laisvai, bet mes mokykloje ir tai didžiulis džiaugsmas.

Kasdien susiduriame su poreikiu gebėti dirbti grupėje, komandoje. Todėl kovo 12 ir 15 dienomis priešmokyklinio ugdymo grupėse „Smalsučiai“ ir „Bitutės“ vyko grupinių socialinių įgūdžių valandėlės „Atpažįstu metų laikus ir mokausi dirbti grupėje “.