Aktualijos

Aktyvi ir turininga savaitė

Šią savaitę gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, susitikimuose, netradicinėse pamokose. Pirmokai ir toliau tyrinėjo vandenį. Koks jis gali būti? Atlikdami tyrimus mokiniai išsiaiškino vandens būsenas ir kodėl jos kinta. Tirpino ir stebėjo purų bei suspaustą sniegą, aiškinosi vandens lygio kitimą dubenėliuose dėl šalčio ir šilumos... O kaip smagu buvo stiklainyje sukelti lietų!  3a klasėje vyko integruota veikla ,,Aplinka palanki sveikatai“. Pamokoje svečiavosi gimnazijos sveikatos specialistė Lina. Kartu svarstėme, diskutavome, kaip aplinka, kurioje gyvename, daro įtaką mūsų sveikatai. Išsiaiškinome, kad didžiausias poveikis sveikatai susijęs su aplinkos oro užterštumu, prasta vandens kokybe, švaros stoka. Nutarėme, kad palankią sveikatai aplinką galime kurti kiekvienas. Vasario 9-ąją Tarptautinę odontologų dieną 3b klasėje apsilankė mokyklos sveikatos specialistė Lina priminti, ką reikia daryti, kad vizitas pas odontologą būtų džiugus. Išklausę patarimus, prisipažinome, kad priminimas labai reikalingas. 2b klasės skaitymo būrelyje dalyvavo bibliotekininkė Lina. Ji papasakojo apie Metų knygos rinkimus, padėkojo dalyvavusiems akcijoje ,,Knygų Kalėdos“, paskaitė pasaką ,,Maksas ir 92 musės“. Vaikai pristatė savo perskaitytas knygutes. Na, o 1a ir 1b klasės mokiniai dalyvavo Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuojamoje akcijoje „Būk saugus mokiny!“. Specialistė Ilona Kubilienė mokinius supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis buityje, priminė, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei. Pirmokai išgirdo paaiškinimą kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.
Ankstesni įrašai


Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Raseinių rajono savivaldybės meras pasveikino Raseinių rajono pedagogų metodinių būrelių pirmininkus įteikdamas sveikinimo atvirukus ir dovanėles. 

Nors žiema jau įpusėjo, tačiau kasdien gamta pateikia nepakartojamo grožio vaizdą, ragina kaskart pažinti, atrasti, džiaugtis, išbandyti, įsijungti... Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus keletą ugdytinių šeimų įsijungė į organizuojamą Vilniaus lopšelio-darželio „Spygliukas“ ir asociacijos S. Kneipo draugijos sveikatinimo iššūkį – pasivaikščioti basomis po sniegą.

Bendradarbiaujančių klasių projekto organizatoriai ir dalyviai ruošia didelę, Lietuvos mokyklas apjungiančią, pamoką, skirtą Vasario 16 d. minėti. Susibūrė beveik 200 mokytojų, kurie bendradarbiauja ne tik tarpusavyje, mokosi vieni iš kitų, bet ir draugystės saitais jungia savo mokinius. 

Vyko projekto „Lyderių laiko 3“ mokyklų lyderystės iniciatyvų renginys „Erasmus+ programos galimybės: lyderystė, pokyčiai ir mokyklos pažanga“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokytojai. 

Vasario 9 d. IIa klasės mokiniai dalyvavo renginyje apie saugų internetą. Neįprasta renginio forma - jaunų žmonių debatai apie tėvų ir vaikų santykius internete ypač buvo įdomūs. Pasisakančiųjų argumentai, gynė tėvų teises ir atsakomybes, bei vaikų pareigas ir pasitikėjimą tėvais, atskleidė labai aktualias situacijas, kada tėvai ar vaikai pamiršta santykiuose privatumo ribas.