Aktualijos

„Pajudėkime kitaip“

Viduklės ir Gylių ikimokyklinio ugdymo skyrių ugdytiniai ir nuotolinio ugdymo grupės vaikai bei pedagogai įsijungė į organizuojamą respublikinį projektą „Pajudėkime kitaip“. Jo tikslas – ugdyti įprotį sportuoti su įvairiomis priemonėmis, formuoti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, skatinti garbingo varžymosi idėją. Svarbu stiprinti vaikų fizinę sveikatą, naudojant inovatyvias, netradicines priemones. Įvairios fizinio aktyvumo veiklos, kuriose vaikai galėjo judėti, veikti laisvai, buvo atliekamos grupėse, namuose, sporto salėje, lauke. Panaudotos įvairios priemonės. Judėjo vaikai kitaip: ropojo, lindo, „kopė į kalnus, leidosi į slėnius“, šliaužė tuneliu, lenktyniavo, taikė į taikinius, važinėjosi rogutėmis nuo kalnų, žaidė futbolą, žaidimus, džiaugėsi žiemos malonumais ir kt. Projektas įgyvendintas sėkmingai, vaikai aktyviai dalyvavo organizuojamose veiklose, rungtyse. Galima pasidžiaugti, kad sportuojantys vaikai jaučiasi laimingesni, dažniau lydi gera savijauta, būdami drauge jie patiria ir bendravimo džiaugsmą.

Kūno kultūros pedagogė Laima Sadauskienė

 
Ankstesni įrašai


Per informacinių technologijų pamoką 8 klasės mokiniai ži9rėjo filmą apie skaimeninių technologijų įtaką žmogaus gyvenime. Po to vyko diskusija kokia daro įtaka Europos parlamentas priimdamas sprendimus dėl šių projektų finansavimo.  

Nuo rugsėjo mūsų gimnazijoje tęsėsi projektas „Plaukime kartu“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. 

Sausio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika". Nuotolinė pamoka prasidėjo „Low Air“ šokiu, po to vaikučiai išklausė pasakojimo apie pinigų istoriją.

<

>Sausio 20 dieną ketvirtokai pradinukai turėjo galimybę dalyvauti rajoniniame lietuvių kalbos žaidime – konkurse per KAHOOT programėlę. Tarp susirinkusių 80 - ties žaidėjų dalyvavo net 16 mūsų gimnazijos mokinių. Žaidime buvo pateikta 20 užduočių. 

Dėl pandemijos dešimtosios „Knygų Kalėdos“ kitokios, tačiau dar aktualesnės, nes skaitymas tapo viena didžiausių pramogų. Daug atradimų ir pasaulio pažinimo knygos dovanoja vaikams, negalintiems lankyti būrelių ir daug žaisti lauke. Todėl šį kartą pagrindinė akcijos kryptis – artimiausia mokyklos biblioteka, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų.