Aktualijos

Ketvirtokai pradinukai dalyvavo rajoniniame lietuvių kalbos KAHOOT žaidime – konkurse

Sausio 20 dieną ketvirtokai pradinukai turėjo galimybę dalyvauti rajoniniame lietuvių kalbos žaidime – konkurse per KAHOOT programėlę. Tarp susirinkusių 80 - ties žaidėjų dalyvavo net 16 mūsų gimnazijos mokinių. Žaidime buvo pateikta 20 užduočių. Reikėjo ne tik turėti žinių, bet suprasti klausimą, greitai orientuotis ir pateikti atsakymą, nes programėlė daugiau balų skiria pirmiesiems teisingai atsakiusiems. Turimos žinios, sistemingas mokymąsis, susikaupimas, o gal ir dalelė sėkmės lydėjo 4 b klasės mokinę Eimilę Karpaitę, kuri šiame rajoniniame lietuvių kalbos žaidime – konkurse laimėjo 2 – ąją vietą. Labai nedaug balų iki prizinės vietos trūko Tautvydui Šilėnui. Visi dalyviai ne tik lenktyniavo, prisiminė, pasikartojo turimas žinias, bet ir linksmai žaidė, o taip pat virtualiai susitiko su draugais, pažįstamais iš kitų mokyklų, su kuriais kartu leidžia laiką įvairiuose rajoninniuose užsiėmimuose. Mokiniai su nekantrumu lauks kitos savaitės, kur žaisdami galės pasitikrinti matematikos žinias.
Ankstesni įrašai


Dėl pandemijos dešimtosios „Knygų Kalėdos“ kitokios, tačiau dar aktualesnės, nes skaitymas tapo viena didžiausių pramogų. Daug atradimų ir pasaulio pažinimo knygos dovanoja vaikams, negalintiems lankyti būrelių ir daug žaisti lauke. Todėl šį kartą pagrindinė akcijos kryptis – artimiausia mokyklos biblioteka, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų.

<

>Pirmadienį gimnaziją pasiekė dovana – įvertinimas. Kalėdos jau seniai praėjusios, gimnazijos gimtadienis bus vasario mėnesį, bet, tarsi Kalėdų senelis, triukšmingai į gimnaziją atvykęs Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigas laikinai einantis Gintautas Balčaitis labai nudžiugino. Jo rankose švytėjo taurė sportiškiausiai 2020 metų rajono mokyklai! 

Sausio 12,19 dienomis 40 gimnazijos mokytojų ir administracija dalyvavo ilgalaikės programos „Šiuolaikinė pamoka aukštesniųjų mąstymo gebėjimų mokiniams“  I modulyje Pamokos planavimas ir organizavimas“. Programa finansuojama iš projekto „Kokybės krepšelis“ lėšų. 

 

Apsisukus metų laiko ratui sausio 15 dieną vėl dalyvavome 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiados savivaldybių etape. Mūsų gimnaziją atstovavo šeši I-IV klasių mokiniai, kurie nuotoliniu būdu, susijungę į Zoom platformą, net 4 valandas sprendė matematikos užduotis. Džiaugiamės visų dalyvių gerais rezultatais. 

Sausio 13-oji – Lietuvos laisvės gynėjų diena. Mokiniai šią dieną turėjo gražią istorijos pamoką su savo klasių auklėtojais.  Laisvės gynėjų dienos minėjimas – proga parodyti ne tik sau, bet ir pasauliui, kaip branginame Laisvę, kokią reikšmę mums turi ši diena. 30 apgintos Laisvės metų – neišmatuojama jausmu sukaktis.