Aktualijos

Prieššventinė Nykštukės viešnagė pas mažuosius

Gruodžio pradžioje Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučius aplankė Nykštukė. Gaila, kad šiais metais švente negalėjome pasidžiaugti visi kartu kaip kasmet prie didelės eglutės. Ikimokyklinukai viešnios laukė šventiškai pasipuošę. Jų aprangoje, kaip ir dera, dominavo raudona ir balta spalvos. Nykštukė kartu su vaikais draugiškai kalbėjosi apie jų norus, elgesį, dalino patarimus, žaidė, šoko, dainavo, įžiebė eglutes. Ji taip pat vaikams atnešė linkėjimų nuo Kalėdų senelio bei, Šv. Kalėdas primenančių, imbierinių sausainukų. Atsisveikindama Nykštukė pasidžiaugė paaugusiais vaikais ne tik ūgiu, elgesiu, bet ir žiniomis. Sumirgėjusios ant eglių girliandos visiems suteikė šventiškumo ir geros nuotaikos. Vaikai turėjo galimybę pabūti kartu su Nykštuke, šokdami nulipdyti sniego senį, padainuoti dainelių apie eglutę, nykštukus, „pasisukti“ snaigių sūkuryje. Tikėkime stebuklais kasdien. Dovanokime gėrį, grožį, meilę, pagalbą vienas kitam ir dar daugybę kitų gražių dalykų. Jie suteikia gyvenimui didžiausią grožį ir džiaugsmą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Piatkienė

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 16-17 d. ir 26-27 d. projekto „Lyderių laikas 3“ dalyviai buvo išvykę į neįprastą kelionę – nuotoliniu būdu keliavome į Suomijos ir Estijos mokyklas. Šioje stažuotėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytoja Ingrida.  

Advento kalendorius - graži Kalėdų laukimo tradicija. Ji padeda vaikams geriau suprasti bėgantį laiką ir laukti Kalėdų. Tai laikas, kai norisi būti geresniems, jautresniems, dalintis su kitais savo šypsena, nuoširdumu, suteikti aplinkiniams džiaugsmo.

2 b klasėje adventas prasidėjo socialinių įgūdžių valandėle, kurios metu mokinukai pabandė įsivertinti, ar šiais metais jie buvo geri, draugiški, ar geba matyti savo klaidas geriau už svetimas, ar žino, ką reikėtų keisti, tobulinti. Džiugu, kad vaikai tikrai gana savikritiški, nuoširdūs.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Boružiukų“ grupės vaikai susipažino su duonos keliu nuo lauko iki stalo, veikloje panaudojome grožinę literatūrą, įvairias meninės išraiškos priemones, įvairią informaciją, multimediją. Grūdas po grūdo - vis į tą mažą širdelę.

Mūsų tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Reda ir Laima kryptingai dirba su „Boružiukų“ grupės vaikais saugaus eismo ugdymo tema.