Aktualijos

Rekordų dienos žaidimų aikštelėje!

 

Lapkričio 9 – 16  dienomis gimnazijoje įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje vyko Rekordų dienos. Tai - viena iš veiklų gimnazijoje įgyvendinamo Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto „Augu aktyviai judėdamas“. Projekte numatyta, kad baigiantis „Judručių lygos“ sezonui bus organizuojamos Rekordų dienos, kurių metu lygos nariai galėtų pasivaržyti, išmatuoti fizinio pajėgumo rodiklius, įvertinti pokyčius. 

Gaila, kad dėl šalyje paskelbto karantino nebuvo galima organizuoti vienos, bendros Rekordų dienos, nes žaidimų aikštelėje reikėjo riboti vaikų skaičių, laikytis saugaus atstumo. „Judručių lygos“ kapitonė vaikų aikštelėje laukė jiems patogiu metu - per pertraukas, po pamokų ar laisvu laiku. Vaikai varžėsi mėtydami į krepšį, kabodami ant skersinių, stengdamiesi įveikti įvairius kliūčių ruožus. Kiek džiaugsmo, kai kapitonė paskelbdavo rezultatus, o jie, užfiksuoti lygos nario pase, pasirodo kur kas geresni nei vasaros metu pradėjus lankytis žaidimų aikštelėje. 

Rezultatai užfiksuoti „Judručių lygos“ narių pasuose, o aktyvios, organizuotos veiklos aikštelėje sustabdomos iki 2021 m. kovo 1 d. 

 
Ankstesni įrašai


Vyresnių klasių gimnazistai šiandien ryte dalyvavo Karjeros konferencijoje 2020, kurią organizavo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai bei Vokietijos ambasada Lietuvoje. Jos metu 5 pranešėjai pasidalino savo sėkmės istorijomis bei patarimais. Pasak jų, karjera yra gyvenimo kelionė, kuriai reikia ruoštis dar mokykloje. 

Nors mokslo metai ir kitokie nei įprasta, visgi buvo laiko, kai dar spėjome visi kartu pasibūti kompanijoje.  Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų finansuotas projektas „Aitvaru pasidalinus“ sukūrė gimnazistus bendram laikui ir įdomiai veiklai. 

Lapkričio 9-13 dienomis minėsime Šiaurės šalių literatūros savaitę. Jos metu Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekose, mokyklose ir kitose kultūros ir švietimo įstaigose sutartu laiku vyksta Šiaurės šalių literatūros skaitymai ir kultūrinės veiklos. Projektas kiekvienais metais įtraukia daugybę institucijų iš viso Šiaurės ir Baltijos regiono. 

Spalio paskutinę savaitę 2a ir 4a klasės mokiniai ir jų mokytojos kartu su gimnazijos bibliotekininke Lina vykdė integruotą veiklą tema „Augu su knyga“.  Antrokėliai parodė savo skaitomas knygas ir pasidalino įspūdžiais. Ketvirtokai pristatė savo skaitomas knygas, aiškinosi kokia pagrindinė knygos mintis, kokie veikėjai, kiek dar liko skaityti, kaip suprato skaitomą knygą. 

Nuo šių mokslo metų gimnazijos Tėvų komitetas pasipildė naujais nariais. Jų padaugėjo, nes į veiklą įsijungia ir ikimokyklinio ugdymo grupių išrinkti pirmininkai. Nuotoliniu būdu vyko Komiteto susirinkimas. Jo metu aptarta 11 klausimų. Pakoreguoti Tėvų komiteto nuostatai, išrinktas Komiteto pirmininkas, aptartos šių mokslo metų veiklos.