Aktualijos

Susitikimai su tėvais

Praėjusią savaitę priešmokyklinio ugdymo grupių pedagogės ir daugumą 1-IV gimnazijos klasių auklėtojų organizavo tėvų susirinkimus. Kaip ir mokinių ugdymas, taip ir tėvų susirinkimai vyko nuotoliniu būdu. Daugelis tėvų džiaugėsi tokiu organizavimo būdu, todėl, kad nereikėjo skubėti iš namų, prašytis iš darbų ar galvoti su kuo namie palikti mažamečius vaikus. 

Klasių auklėtojai suteikė tėvams informaciją apie tai, kaip sekasi jų vaikams, kokios kyla problemos, mažųjų mokytojos pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu. Kai kuriose klasėse buvo išrinkti nauji Tėvų komiteto nariai, kitose padėkota tiems, kurie komitetui priklauso jau ne vienerius metus. Aptarta buvo ir sunki padėtis Raseinių r. savivaldybėje dėl Covid - 19 plitimo. Mokiniai, auklėtojai ir tėvai norėtų, kad kuo greičiau būtų grįžtama į klases, nes, ugdantis nuotoliniu būdu, kyla problemų: mokiniams trūksta bendravimo, individualaus kontakto ir konsultacijų su mokytojais, mažėja mokymosi motyvacija. Ne mažiau nei draugų, mokiniai pasiilgo ir jaukių, patrauklių gimnazijos erdvių. 

Nuolat vyksta ir nuotoliniai  individualūs susitikimai su tėvais, siekiant kuo greičiau išspręsti kylančius mokymosi, lankomumo sunkumus. 
Ankstesni įrašai


Spalio 15 dieną 4b klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamoką susipažino su rašytoju, dramaturgu, prozininku, signataru Kaziu Saja. 

Dar visai neseniai sveikinomės su atėjusiu rugsėju ir prasidėjusiu rudeniu. Kiekvienas ruduo yra skirtingas... Lauktas – nelauktas – pirmas – būtinas... Kasmet tai – naujas etapas, nedrąsus, įdomus, kupinas įvairiausių netikėtumų bei iššūkių.

Šiandien gimnaziją pasiekė džiugi žinia - LR Prezidento kanceliarijos padėka 2a klasei už aktyvų ir išradingą dalyvavimą judumo iššūkyje bei gamtos saugojimą judant netaršiomis transporto preimonėmis. Džiaugiamės mažųjų antrokėlių ir jų mokytojos Ingridos sumanumu ir sėkme! 

Kūno kultūros pedagogė Laima Sadauskienė spalio 1-9 dienomis organizavo akciją, skirtą paminėti Kūno kultūros ir sporto dieną „Mažoji mylia – 2020“. Jos tikslas – skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, aktyviai leisti laisvalaikį.

KTU Fizikos katedra spalio 10d. surengė fizikos konkursą skirtą vienam žymiausių Lietuvos fizikų profesoriui Kazimierui Baršauskui. Profesorius buvo lietuviškų fizikos vadovėlių moksleiviams autorius, Lietuvos Fizikų draugijos vienas iš organizatorių, pirmasis Kauno politechnikos instituto rektorius.