Aktualijos

Sėkminga studentės praktika gimnazijoje

Šiaulių universiteto pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo studijų programos studentė Simona spalio mėnesį  mūsų gimnazijoje atliko praktiką, kurios vadovė buvo pradinių klasių mokytoja Ingrida. Studentė stebėjo penkias skirtingas veiklas. Dalyvavo klasės valandėlės užsiėmime, fizinio ugdymo, matematikos, lietuvių kalbos pamokose bei neformalaus švietimo „Smalsučiai“ veikloje. Mokytojai padedant studentė parengė pasaulio pažinimo pamokos planą ir pravedė šią pamoką. Praktikos metu mokytoja Ingrida pasidalino įvairiais metodais, darbo organizavimo būdais, aplinkomis bendravimui ir bendradarbiavimui, mokinių pasiekimų vertinimu. Praktikos metu ugdymas vyko nuotoliniu būdu, todėl studentė įgijo naujų žinių bei kompetencijų dirbti tokiu būdu. Studentė dėkinga gimnazijos direktorei už sudarytą galimybę atlikti praktiką, o mokytojai už prasmingą, turiningą praktiką, kuri padės dirbti sunkų, bet prasmingą mokytojo darbą.  
Ankstesni įrašai


Spalio mėnesį Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo 12-oje  Lietuvos mokinių gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) olimpiadoje. Dalyvauti olimpiadoje galėjo gimusieji ne anksčiau, kaip 2005 m. 

Spalio 28 dieną vyko bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Sėkmės aspektai organizuojant priešmokyklinio ir pradinio ugdymo procesą“. 

Spalio 23 d. įvyko antras susitikimas su projekto partneriais iš Lenkijos. Mums Zoom aplinkoje bendravimas tapo jau įprastas. Kaimynams – tai naujas iššūkis. Lenkijoje tik dabar yra pereinama į nuotolinį mokymąsi. Projekto jungiamoji ašis yra popiežius Jonas Paulius II. Susitikimo metu apie šią asmenybę sužinota daug įdomių dalykų.

Sportas ir fizinis aktyvumas – tai universali žmogaus ugdymo priemonė, kuri yra naudojama ne tik sveikatinimui bei fizinio raštingumo ugdymui, bet ir formuojant žmogaus vertybes, charakterį ir pasitikėjimą savimi. Rugsėjo 28 – spalio 25 dienomis visi gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo 2020“. 

Šią savaitę su 2a klasės mokiniais kalbėjome apie taupumą, maisto vartojimo kultūrą. Savaitės pradžioje klasėje lankėsi sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė. Ji papasakojo apie atsakingą maisto vartojimą ir pateikė naudingų pasiūlymų. Vaikai stebėjo filmukus, klausėsi pasakojimo ir noriai atsakinėjo į pateiktus klausimus.