Aktualijos

Mero padėkos

Tarptautinės mokytojo dienos proga Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis įteikė padėkas rajono mokytojams, kurių mokinius 2020 metais lydėjo sėkmė olimpiadose, konkursuose, varžybose ar projektuose. Tarp apdovanotųjų ir keturios mūsų gimnazijos mokytojos. Tiesa, padėkos šiemet virtualios, bet tikimės, kad greitu laiku jos realiu pavidalu pasieks tuos, kam jos skirtos. 

Džiaugiamės, kad Mero padėkos įteiktos: 

Fizikos vyresniajai mokytojai Odetai Lukauskaitei už aukštus mokinių pasiekimus rajoninėje fizikos olimpiadoje bei respublikiniame konkurse „Eksperimentinė fizika“.

 Istorijos mokytojai metodininkei Gintarei Tytmonienei už tarptautinių projektų Erasmus+ koordinavimą ir įgyvendinimą, aukštus mokinių pasiekimus projekte „Mokyklos -  Europos Parlamento ambasadorės“, mokinio, tarptautinio konkurso Eurogame  nugalėtojo (1 vieta Strasbūre), parengimą. 

Geografijos mokytojai metodininkei Vilmai Jokubauskienei  už aukštus mokinio pasiekimus rajoninėje geografijos olimpiadoje, mokinio parengimą respublikinei geografijos olimpiadai, projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ veiklų koordinavimą ir įgyvendinimą.

Dailės mokytojai metodininkei Daurai Giedraitienei už aukštus mokinės pasiekimus etninės kultūros rajoninėje ir Žemaitijos regiono olimpiadoje, mokinės parengimą respublikinei etninės kultūros olimpiadai.

 
Ankstesni įrašai


Aš - mokytojas ir aš pasiruošęs tau padėti, kur tu bebūtum, mano mokiny.

Šių metų Tarptautinė mokytojo diena niekuo nepriminė ankstesniųjų, kuomet gimnazijoje nuo ryto jausdavosi šurmulys, jaudulys, o pamokose mokytojus keisdavo tėveliai, mokiniai. Gimnazijoje buvo tylu. 

Turbūt ne vienas esate girdėjęs šią „sparnuotą“ frazę. O ką ji reiškia? Ogi tai, kad geras žodis, skambutis, žinutė lyg koks gydantis balzamas sutepa širdį, paglosto, nuima nuovargį ir leidžia džiaugtis pasirinktu keliu, profesija.

Rudenėlis nubrido per išauksintą kelią, klevo lapais apkrito rudenėlio kraitelė. Šiais gražiais žodžiais poetė Violeta Palčinskaitė aprašė rudenį. Paskutinę rugsėjo savaitę 4b klasės mokiniai stebėjo rudens požymius, džiaugėsi šiltomis saulėtomis dienomis, grožėjosi ryškiomis rudenėlio spalvomis, gausiomis sodo, daržo ir miško gėrybėmis. 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) išleido naujai leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“. Leidinys yra skirtas visiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.

 

Judumo savaitės metu gimnazijoje buvo paskelbtas konkursas. Konkurso sąlygos paprastos - visą savaitę, kasdien užfiksuojant, nueiti kuo daugiau žingsnių, nuvažiuoti dviračiu ar nubėgti kuo daugiau kilometrų.