Aktualijos

12-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada

Spalio mėnesį Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo 12-oje  Lietuvos mokinių gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) olimpiadoje. Dalyvauti olimpiadoje galėjo gimusieji ne anksčiau, kaip 2005 m. Užsiregistravo  arti 1000 Lietuvos ugdymo įstaigų 8-I klasių mokinių, taip pat ir Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos šešetukas:  Kotryna Domkutė ir Austėja Norkutė Ia, Monika Vaznytė ir Vytautas Trumpius Ib, Arūnas Baltrušaitis 8a  ir Kristupas Baltrušaitis 8b klasė. Olimpiada pareikalavo iš mokinių ne tik gamtamokslinių žinių, bet ir gebėjimų komunikuoti. Per gana trumpą laiką jiems teko užpildyti dalyvio anketas, atlikti sudėtingas testo ir kompleksines užduotis, jas išsiųsti pagal taisykles ir tam tikras nuorodas.  Mokiniai patyrė iššūkį,  tačiau visi, dalyvavę mūsų gimnazijos mokiniai, sąlygas išpildė.

Pagal rezultatą netapome nei pirmais, nei paskutiniaisiais. Tarp 1000 dalyvių ir stipriausių Lietuvos gimnazijų- mūsų gimnazijos mokiniai užėmė apytiksliai vidurio poziciją, o Vytautas T. pateko į Lietuvos geriausiųjų trečdalį. Galime tik džiaugtis. Rezultatai skelbiami tinklapyje www.olimpiados.lt .

Sveikiname mokinius, atstovavusius Viduklės S. Stanevičiaus gimnaziją  12-oje Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje!
Ankstesni įrašai


Spalio 28 dieną vyko bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Sėkmės aspektai organizuojant priešmokyklinio ir pradinio ugdymo procesą“. 

Spalio 23 d. įvyko antras susitikimas su projekto partneriais iš Lenkijos. Mums Zoom aplinkoje bendravimas tapo jau įprastas. Kaimynams – tai naujas iššūkis. Lenkijoje tik dabar yra pereinama į nuotolinį mokymąsi. Projekto jungiamoji ašis yra popiežius Jonas Paulius II. Susitikimo metu apie šią asmenybę sužinota daug įdomių dalykų.

Sportas ir fizinis aktyvumas – tai universali žmogaus ugdymo priemonė, kuri yra naudojama ne tik sveikatinimui bei fizinio raštingumo ugdymui, bet ir formuojant žmogaus vertybes, charakterį ir pasitikėjimą savimi. Rugsėjo 28 – spalio 25 dienomis visi gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo 2020“. 

Šią savaitę su 2a klasės mokiniais kalbėjome apie taupumą, maisto vartojimo kultūrą. Savaitės pradžioje klasėje lankėsi sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė. Ji papasakojo apie atsakingą maisto vartojimą ir pateikė naudingų pasiūlymų. Vaikai stebėjo filmukus, klausėsi pasakojimo ir noriai atsakinėjo į pateiktus klausimus. 

Gardūs ir sveiki pusryčiai pripildyti vitaminų, mineralų – tai darbingos dienos pradžia. Vieni pusryčiams renkasi tik puodelį arbatos ar kavos, kiti prideda ir lengvą užkandį ar skanėstą, treti pusryčius valgo iš širdies.