Aktualijos

Rudeniniai sportiniai laimėjimai

Rugsėjo 16 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono mokyklų l. atletikos varžybose „Auksinis ruduo“. Be mūsų gimnazijos, varžybose dalyvavo Raseinių V. Petkaus pagrindinės mokyklos, Ariogalos, Nemakščių gimnazijų ir Raseinių sporto centro komandos. Jaunučių amžiaus grupėje I-ąją vietą užėmė mūsų gimnazijos merginų komanda, kuri iškovojo daugiausiai prizinių vietų įvairiose rungtyse. Estafetiniame bėgime 4x100, šuolio į tolį, 100 m bėgimo rungtyse Liveta Petroševičiūtė (Ib kl.)  buvo pirmoji. Šuolio į tolį rungtyje trečiąją vietą užėmė Evelina Saročkaitė (8b kl.),  kamuoliuko metimo rungtyje trečiąją vietą užėmė Kamilė Pudžiuvelytė (8b kl.).

      Jaunių merginų grupėje gimnazijos komanda irgi nestokojo prizinių vietų ir labai menku taškų skirtumu atsilikusios nuo pirmąją vietą laimėjusios Raseinių sporto centro komandos užėmė komandinę antrąją vietą. Irma Škadauskaitė (IIa kl. ) šuolio į tolį ir 100 m bėgimo rungtyse buvo antroji, Dovilė Pocevičiūtė (IIIa kl.) 800 m, Kornelija Kulišauskaitė (Ia kl.) 400 m bėgimo rungtyse užėmė pirmąsias vietas. Estafetinio bėgimo 4x100 rungtyje užimta antroji vieta. 100m bėgimo rungtyje startavo IV-tokė Neila Januškaitė, kuri džiaugėsi papuolusi į finalinį rungties bėgimą ir bendroje įskaitoje užėmusi šeštąją vietą.

     Jaunučių vaikinų grupėje gimnazijos komanda užėmė ketvirtąją vietą. Šioje grupėje lyderio vaidmuo atiteko Edvinui Ježauskui (8a kl.), kuris net dviejose rungtyse užėmė antrąsias vietas - šuolio į tolį ir 100 m bėgime. Estafetiniame 4x100 m bėgime komanda užėmė trečiąją vietą.

      Jaunių vaikinų grupėje Paulius Živatkauskas (IIIa kl.) užėmė antrąją vietą 400 m, Lukas Jankūnas (IVa kl.) 1500 m bėgimo rungtyse. Kęstutis Daunora (IIa kl.) rutulio stūmimo rungtyje buvo trečias. Jaunių vaikinų komanda grupėje užėmė trečiąją vietą.

   Varžybose dalyvavo 19 gimnazijos mokinių. Netgi neužėmę prizinių vietų mokiniai laimėjo judesio džiaugsmą ir gerą nuotaiką. Puikus judumo savaitės akcentas!
Ankstesni įrašai


Šiandien Europos Parlamento biuras Lietuvoje atsiuntė projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ dalyviams dovanėles. Džiaugiamės, kad ir šiais mokslo metais tęsime veiklas šiame projekte.

Rugsėjo mėnesio ypatingumą jaučiame visi. Šiemet mūsų gimnazijai jis ypatingas dar ir tuo, kad dalis Raseinių rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų jungėsi prie ugdymo nuotoliniu būdu. Naują ugdymo metodą išbandys 2-5 metų vaikučiai, kurie nelanko darželio. 

Ši savaitė (rugsėjo 14-20 d.) visoje Europoje skelbiama Judumo savaite. 2020 m. tema –„Judumas – be jokios taršos“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą.

Rugsėjo 10 d. įvyko pirmasis nuotolinis tėvų susirinkimas. Susirinkimo metu aptartos pirmųjų dviejų mokymosi savaičių naujovės, SAM rekomendacijų laikymąsis, maitinimo, pavėžėjimo ir kiti aktualūs klausimai. Tėveliai ir mokytojai pasidžiaugė, kad pavyko sureguliuoti mokinių srautus, kad gimnazijoje natūraliai išsisprendė „triukšmo“ problema. 

Nuotoliniai susirinkimai - puikūs būdas greitai susitikti ir operatyviai aptarti svarbius klausimus. 

Gimnazijos 2a klasės mokiniai, paskatinti mokytojos, vykdė ilgalaikį projektą „Pupa“ . Ši idėja kilo pirmoje klasėje, kai vaikai perskaitė lietuvių liaudies pasaką „Pupa“. Pasakoje pupa praaugo lovą, lubas ir pasiekė net dangų, todėl visi draugiškai nusprendėme šią hipotezę patikrinti.