Aktualijos

Pasimatymas su biblioteka!

Labai gražią ir rudenišką trečiadienio popietę mažieji gimnazijos bičiuliai, lydimi mokytojos Editos, rinkosi į biblioteką, į pasimatymą su knyga. Pirmiausia, pirmokai susipažino, kur gyvena vaikiškos knygelės, o kur suaugusiems skirtos knygos. Bibliotekininkė  papasakojo, kas yra biblioteka, ką joje galima rasti, kaip reikia draugauti ir prižiūrėti knygeles, kad jos niekada nesusirgtų. Gimnazijos biblioteka prisipildė vaikiško šurmulio ir juoko. Vėliau, mokytojos  ir bibliotekininkės padedami, mažieji skaitytojai išsirinko po knygą, kurią skaitys namuose. Vieningai sutarėme, kad mažieji bičiuliai čia apsilankys dar ne kartą. Juk knygos lavina, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.
Ankstesni įrašai


I-III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavovo komandinėje viktorinoje, kurios metu dalinosi savo žinomis apie ES narių teises ir pareigas. Komandą sudarė  10 klasės narių ir jų pasirinktas mokytojas - kapitonas. Viktorinoje dalyvavo 5 komandos. Arši kova vyko tarp komandų, kurių kapitonais buvo istorijos mokytojai. Džiaugiamės mokinių išmanumu, žiniomis ir gebėjimais arientuotis šiandieniniame informacijos sraute.

Rudens taku atskubėjęs rugsėjis kelia nerimą visiems dalyvaujantiems ugdymo procese. Pandemija, užklupusi praėjusiais metais, vis dar persekioja, todėl šis rugsėjis ugdymo įstaigose bus kitoks: kupinas naujų iššūkių ir keliantis daugiau klausimų nei atsakymų. 

Nuo rugsėjo 2 dienos keičiasi gimnazijoje įgyvendinamo projekto „Augu aktyviai judėdamas“ veiklų laikas. „Judručių lygos“ kapitonė mokytoja Elena visų mažųjų judručių laukia žaidimų aikštelėje antradieniais - ketvirtadieniais 13-17 valandomis. 

Nuskambėjo, nuaidėjo, nušurmuliavo Mokslo ir žinių dienos šventė, pripildžiusi gimnaziją ir visą miestelį juoko, šurmulio, gėlių. Net kaukės negalėjo paslėpti šypsenų ir spindinčių akių. 10 valandą gimnazijos stadionas pražydo įvairiaspalviais žiedais, plačiai pasklidusiais mokiniais ir jų tėveliais ir jau tradicija tampančiomis spalvotosiomis kėdutėmis, žyminčiomis klasės vietą. 

Rugpjūčio 28 dieną Raseinių r. savivaldybės salėje vyko tradicinis švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Net ir visų dėvimos kaukės nepaslėpė šypsenų ir laukimu spindinčių akių.