Aktualijos

Mokslo ir žinių dienos šventė

Nuskambėjo, nuaidėjo, nušurmuliavo Mokslo ir žinių dienos šventė, pripildžiusi gimnaziją ir visą miestelį juoko, šurmulio, gėlių. Net kaukės negalėjo paslėpti šypsenų ir spindinčių akių. 10 valandą gimnazijos stadionas pražydo įvairiaspalviais žiedais, plačiai pasklidusiais mokiniais ir jų tėveliais ir jau tradicija tampančiomis spalvotosiomis kėdutėmis, žyminčiomis klasės vietą. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta džiaugėsi, kad pagaliau bus uždarytas praėjusių mokslo metų sezonas „Aukštyn kojomis“ ir atidarytas naujas. Kaip jis vadinsis, kodėl jis toks, kodėl reikia vieną uždaryti, o kitą sezoną atidaryti, tokie klausimai kilo trečiokei gimnazistei Rugilei. Į šiuos ir daugiau klausimų atsakė gimnazijos direktorė Danutė Janukienė, pasidžiaugusi praėjusių mokslo metų sėkmėmis, mokinių laukiančiomis atnaujintomis erdvėmis, valgykla pakeitusia pavadinimą ir išvaizdą, supažindinusi su ugdymo naujovėmis. Ji siūlė klausimą „Kodėl?“ kelti nuolat ir ieškoti atsakymų, būti smalsiems, žingeidiems. Direktorei paskelbus mokslo metų pradžią prie gimnazijos suplevėsavo valstybinė vėliava, nuskambėjo himnas. Sveikinimo žodžius tarė pirmoko mama Rūta Pocienė, abiturientas Vilius Bytautas ir šventėje dalyvavęs Raseinių r. savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. 

Šventei, o ir prasidedantiems mokslo metams, lengvą muzikinį toną padiktavo grupė „Saldžiapirščiai“. 

Po tradicinės, visos gimnazijos bendruomenės nuotraukos, mokiniai kartu su klasių auklėtjais žingsniavo į pirmą pamoką, o tėveliai susipažino su aktualia informacija apie ugdymo proceso organizavimą 2020-2021 m. m. 
Ankstesni įrašai


Rugpjūčio 28 dieną Raseinių r. savivaldybės salėje vyko tradicinis švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Net ir visų dėvimos kaukės nepaslėpė šypsenų ir laukimu spindinčių akių. 

Rugpjūčio  24-28 dienomis,  40  pradinių klasių mokinių stovyklavo, draugavo ir keliavo po Žemaitiją.  Lankėsi Kryžių kalne, Šiauliuose, Mosėdyje, Prie Barstyčių akmens ir Telšiuose, Nemakščių technikos muziejuje ir Molavėnuose.  

Informuojame, kad vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. A1-885 „Dėl mokyklos, organizuojančios ikimokyklinį ugdymą nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu,

Rugpjūčio 26 d. Vilniuje vyko baigiamasis 2019-2020 mokslo metų projekto "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" (MEPA) seminaras. Šiuo metu Lietuvoje yra net 91 MEPA ugdymo įstaiga. Renginio metu ir mūsų gimnazija, jau trečius metus iš eilės, gavo MEPA statusą patvirtinančią lentelę. 

Antra projekto diena kupina geros nuotaikos gamtos apsupty. Su gimnazistais galima eiti visur ir veltis į visas situacijas, kokias tik gyvenimas diktuoja. Komandinis darbas, draugystė, aktyvi veikla ir laikas su šeimos nariais. Ar esi brolis, ar mama, ar auklėtoja, ar klasės draugas, ar bičiulis iš kitos klasės NESVARBU. Vieningumo ir bendruomeniškumo jausmas visų yra vienodas.