Aktualijos

Judumo savaitė gimnazijoje

Ši savaitė (rugsėjo 14-20 d. ) visoje Europoje skelbiama Judumo savaite. 2020 m. tema –„Judumas – be jokios taršos“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą.

Rekomenduojame kuo daugiau judėti, į gimnaziją ateiti pėstute arba atvažiuoti dviračiu, paspirtuku, po pamokų taip pat aktyviai judėti (vaikščioti, bėgioti, važinėti dviračiu, paspirtuku, riedučiais) ar sportuoti stadione, krepšinio ar žaidimų aikštelėje. Judėjimas, laiko leidimas gryname ore ne tik stiprins jūsų raumenyną, „vėdins“ kvėpavimo sistemą, bet ir gerins nuotaiką.

Skaičiuokite žingsnius, nueitus (nubėgtus, nuvažiuotus kilometrus), skelbkite socialinio tinklo facebook gimnazijos grupėje, savaitės gale pasidžiaugsime rekordininkais ir 5 „judriausius“ apdovanosime prizais.

Darbo savaitę užbaigsime tradiciniu rudeniniu pėsčiųjų žygiu penktadienį!

Linkime visiems judrios savaitės!

 
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 10 d. įvyko pirmasis nuotolinis tėvų susirinkimas. Susirinkimo metu aptartos pirmųjų dviejų mokymosi savaičių naujovės, SAM rekomendacijų laikymąsis, maitinimo, pavėžėjimo ir kiti aktualūs klausimai. Tėveliai ir mokytojai pasidžiaugė, kad pavyko sureguliuoti mokinių srautus, kad gimnazijoje natūraliai išsisprendė „triukšmo“ problema. 

Nuotoliniai susirinkimai - puikūs būdas greitai susitikti ir operatyviai aptarti svarbius klausimus. 

Gimnazijos 2a klasės mokiniai, paskatinti mokytojos, vykdė ilgalaikį projektą „Pupa“ . Ši idėja kilo pirmoje klasėje, kai vaikai perskaitė lietuvių liaudies pasaką „Pupa“. Pasakoje pupa praaugo lovą, lubas ir pasiekė net dangų, todėl visi draugiškai nusprendėme šią hipotezę patikrinti. 

Labai gražią ir rudenišką trečiadienio popietę mažieji gimnazijos bičiuliai, lydimi mokytojos Editos,  rinkosi į biblioteką, į pasimatymą su knyga.

I-III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavovo komandinėje viktorinoje, kurios metu dalinosi savo žinomis apie ES narių teises ir pareigas. Komandą sudarė  10 klasės narių ir jų pasirinktas mokytojas - kapitonas. Viktorinoje dalyvavo 5 komandos. Arši kova vyko tarp komandų, kurių kapitonais buvo istorijos mokytojai. Džiaugiamės mokinių išmanumu, žiniomis ir gebėjimais arientuotis šiandieniniame informacijos sraute.

Rudens taku atskubėjęs rugsėjis kelia nerimą visiems dalyvaujantiems ugdymo procese. Pandemija, užklupusi praėjusiais metais, vis dar persekioja, todėl šis rugsėjis ugdymo įstaigose bus kitoks: kupinas naujų iššūkių ir keliantis daugiau klausimų nei atsakymų.