Aktualijos

Išvyka-pamoka

Rugsėjo 16 dieną 2a klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Raseinių kraštą.  Išvyką-pamoką antrokėliai pradėjo Plauginių botaniniame draustinyje, kuriame ir auga  „Gražusis ąžuolas“. Mokinukai išmatavo kamieno storį, kuris buvo 6 metrų ilgio, todėl jį apkabino net 7 vaikai. 2a klasės mokiniai ieškojo grybų, juos atpažino, taip pat skaičiavo inkilėlius. Į pažintinę kelionę vaikus lydėjo ir įdomiai pasakojo Raseinių Dubysos regioninio parko specialistė Laimutė Pečkaitienė. Mokiniams nuvykus į Lyduvėnus kultūrologė  parodė Danutės piliakalnį, kuris  garsėja savo legendomis. Piliakalnio papėdėje mūsų gimnazijos pradinukai suvaidino mini spektaklį apie Danutės ir jos mylimojo istoriją. Su dideliu susidomėjimu antrokėliai apžiūrėjo geležinkelio tilto prieigas bei sužinojo, kad tilto ilgis 599 m, o aukštis 42 m.  Pakeliui mokiniai užsuko į Jono Mačiulio-Maironio gimtinę ir tėviškę, kur stebėjo meninę instaliaciją, skaitė poeto eiles.  Kelionės pabaigoje antrokėliai apsilankė Raseinių Dubysos regioninio parko direkcijoje ir apžiūrėjo naujai įrengtas patalpas. Mokinukai grįžo daug sužinoję, patyrę gerų įspūdžių ir puikių emocijų.

 
Ankstesni įrašai


 Rugsėjo 16 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono mokyklų l. atletikos varžybose „Auksinis ruduo“. Be mūsų gimnazijos, varžybose dalyvavo Raseinių V. Petkaus pagrindinės mokyklos, Ariogalos, Nemakščių gimnazijų ir Raseinių sporto centro komandos. 

Šiandien Europos Parlamento biuras Lietuvoje atsiuntė projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ dalyviams dovanėles. Džiaugiamės, kad ir šiais mokslo metais tęsime veiklas šiame projekte.

Rugsėjo mėnesio ypatingumą jaučiame visi. Šiemet mūsų gimnazijai jis ypatingas dar ir tuo, kad dalis Raseinių rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų jungėsi prie ugdymo nuotoliniu būdu. Naują ugdymo metodą išbandys 2-5 metų vaikučiai, kurie nelanko darželio. 

Ši savaitė (rugsėjo 14-20 d.) visoje Europoje skelbiama Judumo savaite. 2020 m. tema –„Judumas – be jokios taršos“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą.

Rugsėjo 10 d. įvyko pirmasis nuotolinis tėvų susirinkimas. Susirinkimo metu aptartos pirmųjų dviejų mokymosi savaičių naujovės, SAM rekomendacijų laikymąsis, maitinimo, pavėžėjimo ir kiti aktualūs klausimai. Tėveliai ir mokytojai pasidžiaugė, kad pavyko sureguliuoti mokinių srautus, kad gimnazijoje natūraliai išsisprendė „triukšmo“ problema. 

Nuotoliniai susirinkimai - puikūs būdas greitai susitikti ir operatyviai aptarti svarbius klausimus.