Aktualijos

Ar mes kūrybiški? Taip!

Baigiasi antra nuotolinio ugdymo savaitė. Šį kartą nuotolinis ugdymas jau nebesukelia tiek įtampos ir streso kaip pavasarį. Gal tik mažiesiems pirmokėliams ar priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams kyla daugiau klausimų, bet ir jie puikiai susitvarko. Kad būtų smagiau į pagalbą pasitelkia tėvelius ar augintinius. Na, o kol ruduo džiugina puikiais orais daugybę užduočių galima atlikti kieme, sode ar kitoje artimoje aplinkoje. Ir ne tik bėgioti, skaičiuoti nueitus žingsnius, mesti kamuoliuką, bet ir kurti muziką iš gamtinės medžiagos, atlikti įvairius kūrybinius darbus, o gaminti savo virtuvėje visada geriau sekasi. Tik iškeptą pyragą ar „čirvinius“ blynus būtų smagiau suvalgyti su draugu. Mokytojai ir mokiniai džiaugiasi galimybe nemokamai naudotis Eduka platforma, pamokos refleksijai puikiai pasitarnauja programėlė Reflectus, kuri vis labiau įsitvirtina mūsų mokykliniame gyvenime. Šios ir daugybė kitų programėlių, platformų, erdvių padeda nuotolinį ugdymą padaryti įdomesniu, įvairesniu, naudingesniu. 

Žinoma, visiems labai trūksta „gyvo“ ryšio, bendravimo, susitikimų, o ir naujos erdvės gimnazijoje liūdi be mokinių. Būkime sveiki ir po savaitės gal jau susitiksime gimnazijoje. 
Ankstesni įrašai


Šiandien mokinius ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus pasiekė maisto paketai. Maitinimą teikiančios UAB „Gaileta“ vadovė V. Gailienė nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams maisto paketus dalino Paupyje, Virgainiuose, Viduklėje, Gyliuose ir Sujainiuose. 

Rugsėjo 16-22 d. Europos judumo savaitė. Jos šūkis - „Judumas – be jokios taršos“, primenantis, kad turime judėti ne tik daugiau, bet ir atsakingiau. Ta proga, ketvirtadienį, Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dovanojo gimnazijos mokiniams galimybę susipažinti su mažai pažįstama sporto šaka - beisbolu. 

Rugsėjo 20 dieną Kryžkalnyje atidarytas Lietuvos partizanų memorialas, kuriame bus įamžinti visi 20 000 partizanų, paaukojusių gyvybes už Tėvynės laisvę nelygioje pokario kovoje prieš sovietų okupantus.

 

Rudeniškai šiltą, spalvingą, saulėtą penktadienio popietę iš gimnazijos visomis kryptimis pabiro būreliai mokinių, susiruošusių į tradicinį  pėsčiųjų žygį, skirtą Europos judumo savaitei. 

Rugsėjo 17 dieną  4a klasės mokiniai keliavo Padubysiais. Pirmiausia lankėsi Lyduvėnuose ir grožėjosi įspūdingu tiltu.  Nuo tilto pasuko link Šiluvos. Šiluvoje, Piligrimų centre, sužinojo miestelio, bažnyčios ir koplyčios istoriją.