Aktualijos

Vadovų rudens pasitarimas

Rugpjūčio 28 dieną Raseinių r. savivaldybės salėje vyko tradicinis švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Net ir visų dėvimos kaukės nepaslėpė šypsenų ir laukimu spindinčių akių. O laukti tikrai yra ko, dar nebuvo tokio atvejo, kad mokyklose beveik pusę metų nevyktų tradicinis ugdymo procesas, nešurmuliuotų vaikai, neskambėtų jų juokas. Sveikinimo žodį tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė. 

Susirinkusiems vadovams pranešimą „Pedagogo asmeninės lyderystės aktualizavimas ugdant socialiai atsakingą žmogų“ skaitė lektorius – Saviugdos ir sveikatingumo akademijos vadovas              Kęstutis Skauminas. Vėliau kiekvienam įstaigos vadovui buvo įteiktos  pašventintos valstybinės vėliavos, kurios, jau rytoj, suplevėsuos prie visų darželių, mokyklų, progimnazijų ar gimnazijų. 

Pasidžiaugėme Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos sėkme - jiems šiemet atiteko šermukšnio simbolis „Už pilietiškumą“. 

 
Ankstesni įrašai


Rugpjūčio  24-28 dienomis,  40  pradinių klasių mokinių stovyklavo, draugavo ir keliavo po Žemaitiją.  Lankėsi Kryžių kalne, Šiauliuose, Mosėdyje, Prie Barstyčių akmens ir Telšiuose, Nemakščių technikos muziejuje ir Molavėnuose.  

Informuojame, kad vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. A1-885 „Dėl mokyklos, organizuojančios ikimokyklinį ugdymą nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu,

Rugpjūčio 26 d. Vilniuje vyko baigiamasis 2019-2020 mokslo metų projekto "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" (MEPA) seminaras. Šiuo metu Lietuvoje yra net 91 MEPA ugdymo įstaiga. Renginio metu ir mūsų gimnazija, jau trečius metus iš eilės, gavo MEPA statusą patvirtinančią lentelę. 

Antra projekto diena kupina geros nuotaikos gamtos apsupty. Su gimnazistais galima eiti visur ir veltis į visas situacijas, kokias tik gyvenimas diktuoja. Komandinis darbas, draugystė, aktyvi veikla ir laikas su šeimos nariais. Ar esi brolis, ar mama, ar auklėtoja, ar klasės draugas, ar bičiulis iš kitos klasės NESVARBU. Vieningumo ir bendruomeniškumo jausmas visų yra vienodas.

Projektas  „Atrask Žemaitiją" keliavo į Šiaulius. Lankėmės Kryžių kalne šokolado muziejuje ir dalyvavome saldžioje edukacijoje???? Išsiaiškinome kodėl saulės laikrodis rodė 12 val, o mūsų laikrodžiai 13.30. Pasigrožėję geležine lape????, puikiai nusiteikę grįžome namo.