Aktualijos

Padėka už dovanotą kompiuterį

Gegužės mėnesį gimnaziją pasiekė bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos atstovės Dovilės Dilienės laiškas, kuriame buvo puiki žinia. Ši akademija sėkmingai bendradarbiauja su mūsų gimnazija ir visus mokslo metus šeštadieniais Viduklėje organizavo „Sourcery for Kids“ akademijos užsiėmimus jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams. Vienas iš akademijos partnerių Devbridge darbuotojų panoro padovanoti nešiojamą kompiuterį vaikui, kuriam jo labai reikėtų. Mokytojų bendruomenė pasitarusi nusprendė šią dovaną skirti dviems gabiems broliukams. Tai trečiokui Ryčiui ir septintokui Edvinui Ježauskams. Abu berniukai yra motyvuoti, gerai mokosi, Edvinas atstovauja gimnaziją rajoninėse ir respublikinėse sporto varžybose,  siekia sportinių pergalių, buvo apdovanotas už padarytą didžiausią mokymosi pažangą. Šis kompiuteris vaikams yra labai didelė dovana, nes jie neturėjo tokio išmaniojo įrenginio. Tikimės, kad naudojantis šiuo kompiuteriu  abu mokinukai galės siekti dar geresnių mokymosi rezultatų. Už šią staigmeną dėkoja Ryčio ir Edvino mama Kristina Laurinaitytė. Ji džiaugiasi, jog gimnazijos bendruomenė myli jos vaikus ir, kad atsiranda tokių puikių žmonių ir organizacijų,  kurie dalijasi savo gerumu.

Ačiū už padovanotą kompiuterį.

 
Ankstesni įrašai


Su 7b klasės mokiniais vyko integruotos anglų kalbos ir dailės/technologijų pamokos. Idėja buvo labai paprasta-pateikti sveiko ar nesveiko maisto pavyzdžius. Tik mokiniai gamino ir rinkosi ne iš tikrų produktų, bet morkas, avokadus, vyšnias, vynuoges , picas, kiaušinius  ir visa  kita gamino pritaikydami skirtingas technikas 

VŠĮ Mokykl„ų tobulinimo centras” organizuoja projektą „Bendradarbiaujančios klasės“, kuris skirtas visoms Lietuvos mokykloms ir yra mokytojų tinklaveikos projektas.

Jei esi pasiryžęs perskaityti per vasarą 5 knygas pagal pateiktas užduotis, dalyvauk smagiausiame ir saugiausiame konkurse, kuris prasideda birželio 1 dieną. Klausiate, koks? Tai skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Visi, įveikę skaitymo iššūkį, bus apdovanoti prizais ir dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti pagrindinius prizus – planšetę, sėdmaišį ar momentinį fotoaparatą. 

 

Nemažas būrys mokytojų gegužės 26 d. dalyvavo seminare „Mokytojo galia – įkvėpti vaikus. Kaip jos neprarasti pasikeitus mokymui(si)?“. Seminare SEMEL metodo taikymo patirtimi dalinosi lektorės iš Izraelio. Izraelyje šis metodas yra įtrauktas ir į baigiamuosius egzaminus. Egzamino  metu mokiniai rašo savo gyvenimo istoriją, kurią sudaro praeitis, dabartis ir ateitis. Mokytojo pareiga padėti susikurti gerą ateitį kiekvienam mokiniui.

Gegužės 26 d. į bendrą veiklą -  socialinių įgūdžių ugdymo valandėlę per zoom platformą prisijungė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 1 a klasės ir Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos 1 c klasės mokiniai. Ekrane, kitaip nei kasdieninėse pamokose, pritrūko vietos, todėl teko „versti“ susitikimo dalyvių knygos puslapius, nes norėjosi čia ir dabar matyti visų reakcija, šypsenas, iš nuostabos plačiai atvertas akis.