Aktualijos

VSSG biblioteka ir karantinas

Mokinių atostogų metu bibliotekininkės mokėsi, tobulino savo žinias ir įgūdžius darbui nuotoliniu būdu. Drįstame teigti, kad biblioteka sėkmingai ir operatyviai persiorientavo dirbti virtualioje erdvėje. Nebuvo labai sunku ar sudėtinga, nes nuolat jautėme gimnazijos administracijos padrąsinimą bei palaikymą. Nieko nėra neįveikiamo, kai veikiame visi kartu! Bibliotekai keliantis į virtualią erdvę, sukūrėme facebook grupę VSSG BIBLIOTEKA. Šioje grupėje buriasi visi knygos ir skaitymo entuziastai mokytojai, mokiniai, tėveliai - visa gimnazijos bendruomenė. Bibliotekininkės nuolat kviečia į virtualias parodas, pristato naujausias audio knygas, dalinasi garsiniais skaitymais, pataria kaip gerinti skaitymo įgūdžius. O, kiek dėmesio sulaukė Velykinių margučių paroda!  Čia aktyviausi buvo mūsų mažieji bičiuliai. Virtualioje erdvėje minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną: skaitėme H.CH. Anderseno pasakas, kūrėme eilėraščius, mokėmės pasigaminti knygą, buvome pakviestos į pamokas ar valandėlės per Zoom platformą. Balandžio 23-29 dienomis vyko Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė ir jos šūkis - „Kaip pasikeitėme per 20 metų? Mes pasikeitėme ir net labai pasikeitėme. Stengiamės neatsilikti nuo laikmečio! Mes taip pat jungėmės prie kitų bibliotekų ir kvietėme savo skaitytojus dalyvauti žaidime „Koduota knygos žinutė“ ir parodyti, kokią mintį namuose siunčia knygų lentynos. Buvo įdomu! Smagu ir įdomu pasidalinti, ką skaito ar rekomenduoja paskaityti bibliotekos bičiuliai. Minėjome spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną! Atradome klasikus! Ačiū pradinių klasių mokiniams ir mokytojoms. Jūs šaunūs skaitytojai! Prisiminėme spaudos draudimo laikotarpį, paskaitėme Simono Stanevičiaus pasakėčią ir aptarėme. Nuoširdžiai dėkojame visiems už bendrystę, palaikymą, idėjas. Ačiū, kad esate kartu!
Ankstesni įrašai


Gegužės 1-oji – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena. Ta proga Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizavo atvirą istorijos pamoką „Lietuva Europos Sąjungoje: kelionė namo“. Ši pamoka puiki pagalba mokiniams besiruošiantiems dalyvauti „Europos egzamine“.  

Balandis – gamtos tvarkymo, tausojimo ir saugojimo mėnuo. IVa klasės biologijos B kurso mokiniai kaip tik šį mėnesį nuotoliniu būdu atliko projektą „Kaip aš galiu prisidėti prie Žemės išsaugojimo“ . Abiturientai sutiko projekto  idėjomis pasidalinti su gimnazijos bendruomene ir kviečia visus prisijungti prie Žemės tausojimo.

Ar žinote kaip galima mokytis abėcėlę? Žinau, atsakysite - skaityti, kartoti, stengtis įsiminti. Yra dar vienas puikus būdas! 1a klasės mokiniai jį išbandė. 

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad kiekvienais metais remiate mūsų gimnaziją, skirdami 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Kviečiame ir šiemet mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus gimnazijos gerovei skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai. 

Balandžio 20d. IIab klasių nuotolinėse  fizikos pamokose dalyvavo  „DanskeBank“ atstovas, pinigų plovimo prevencijos skyriaus vyr. vadovas D. Sudentas.